Știri din fotbal internațional
Cagliari - Inter, deplasare dificilă pentru Cristi Chivu în Serie A » Echipele de start
0
Bruno Fernandes, imperial în Manchester United - Ipswich Town
0
Jose Mourinho i-a luat la rost pe fani, după succesul zdrobitor cu Malaga
0
Real Madrid - Malaga 4-0 » Recital pe „Bernabeu”, start perfect pentru Jose Mourinho
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cum ajung tinerii scriitori să-și publice prima carte. „Talentul nu ...
Libertatea
V-a batut soarele prea mult in cap gigistilor si spuneti numai aberatii!
Daca pe tine te cheama Octavian de exemplu, nu ti-ai ales tu numele, frumos, urat ala ti l-au dat parinții si nașii si e trecut in certificatul,de naștere , nu ai pretenția sa ti se spuna asa!?
Și sincer nu mă bucur. La scară mai redusă, același lucru s-a întâmplat și la Dinamo, doar că sunt mai mulți responsabili. Chiar mi-e dor de cuplajele anilor 80, cu fotbal de calitate ce prefața performanțele ce aveau să vină, cu suporteri pasionați, dar capabili de empatie cu adversarii, oameni simpli și fără fițe, nu agresivi gratuit și lipsiți de conținut ca și acum.
asta e, se darama Templu fotbalului romanesc. Pe noul stadion va juca asa zisa echipa infiintata ieri de csa careia i-a atribuit o sigla si gata vor sa zica toti ca e steaua. Pacat. Am sute de meciuri vazute acolo, cam cat are 80 90% din *** tradatoare, formata din tzanci si condusi de vulpi batrane, am trait momente magice si momente de suferinta, amintiri... Sper ca noul stadion sa nu fie lasat pe mana *** si tradatorilor de acolo care impreuna cu gheorghe au pus umarul la tot circul asta ieftin. In rest, Steaua nu a retrogradat niciodata si si-a jucat fotbal, FOTBAL, ba *** ***, neincetat in liga 1! adica din 1947 pana azi! forza Steaua! *** ***, *** ***, si mai ales *** *** *** din *** ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai devreme, sau mai tarziu totul se va regla, iar Steaua nu va mai fi jucaria unor soldatoi fara obiect de activitate.
Cum au jucat la Steaua, daca echipa armatei nu mai este din 1998 ? Ia mai gandeste-o tu...
FCSB îl reprezintă pe jijica și atât. Chiar dacă sunt continuatorii Stelei până la o decizie definitivă a organelor abilitate, datorită lui au devenit cea mai controversată echipă din România, la polul opus față de Steaua de acum trei decenii.
Era si timpul...au ajuns niste ruine. Sa vedem in schimb cum se va reusi intretinerea in conditii bune a noilor stadioane.
Clar nu exista. ***, esti mirabolizant! :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia mai gandeste-o, ca iti da cu virgula vad. Ambii au jucat si la Steaua. Dar da, nici eu nu i-as fi chemat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.