Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Sau saturat suporteri de Becali și MM, foarte frumos ce amosfera fac galeriile amândouă echipe.Imi este dor de asa meciuri.
Armata Ultra = STEAUA. FC FCSB = semintari.
Sir, daca vreți vă asiguram realitate 7d instant de la meci, avem protocoale cu toate instituțiile și firmele posibile. Vedeți și chiar pipăiți de câte ori vreți tabela, puteți intra pe teren, chiar cu pistolul la brâu, eventual schimba și scorul cu avizul nostru, plus două dansatoare exotice ce se asigură că nu adormiți. Dar banii din bilete și pariuri ne aparțin, vă lăsăm drepturile tv după impozitare:))
\/\/Csb are unghia-n gât de oftică... la meciurile lor sunt doar mâncători de semințe.. :-)))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si prost frustrat permanent...
Bun predescu . Vai de mama lui de pacalici .
Felicitari celor doua galerii! :)
Pentru toti care vor sa inteleaga...Steaua Bucuresti nu a retrogradat niciodata ....alaturi de Dinamo.... FCSB=STEAUA ( PS ...sunt suporter stelist )
zise un ex-rinamovist actualmente csa-tist de ocazie!
Rapidul era tribuna a doua , toata . Steaua in dreapta oficialei , cum te uiti la teren , Dinamo in stanga , Sportul pe unde gasea . Nu vorbesc de echipe , normal ca inima mea era pt Dinamo , ce minune , Steaua la fel , dar daca vorbim de galerii si pasiune , Rapidul era Real Madrid . Si oameni maturi nu pusti de 15-18 ani cum eram noi la Dinamo . Sa fim seriosi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.