Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Si fecesebistii pot merge pe acest stadion! Cand au meci in deplasare cu Steaua!
Abia astept primul meci!
Bijuteria echipei Steaua Bucuresti! fcsb tot cu cortul pe alte stadioane...:))
Mereu am avut “grije” ce mi-am dorit și uite ca se întâmpla! :-)))) Steaua cu un picior și jumate in L3 (nu cred ca vom juca nici măcar barajul, play offul nu se mai poate juca) iar FC fcsb in groapa (practic toți au părăsit corabia, pana și Ilie Dumitrescu, a rămas doar ne-a jjijji sa stingă lumina) ! :-)))))
Saracie, vezi ca daca promovati in liga a 3-a, nu mai poti sa iti cumperi bilete la meci. Asa ca ai grije ce iti doresti. Vezi ca astia de la PNL nu prea dau ajutoare sociale, vezi ca risti sa mori de foame!
Iar moare gigimea de ciuda! :-)))) Steaua e doar pt steliști, restul sa stea pe la casele (sau stadionele) lor! :-))))
osif cel prost!
Un stadion pe masura celei mai bune echipe din liga1. Forta STEAUA. FCSB=STEAUA. O sa ii crape o vena in cap lui Talpan cand o inaugura stadionul echipa lui Gigi. Doamne ajuta! :)
Imagini stupefiante, uluitoare, fără precedent in UE. In anul 2020 stadion nou de 32 mii locuri, cu o investiție de 100 mil euro, intr-o unitate militară sinistra înființata de sovietici in 1947! Incredibil cât de ancorata a rămas România in trecutul bolșevic! Mai rău de atât nu se poate! Doar in Coreea de Nord! Respingător, reprobabil, lugubru!!!
Gigistii pufuletari de azi, stelistii oropsiti de maine!!?? Ti se face scarba....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.