Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 4

Jucătorii de la CSA Steaua, pedepsiți de conducere » Motivul demisiei colonelului Petrea din funcția de vicepreședinte AMFB

« Înapoi la articol

Comentarii (10) Adaugă comentariu

ares123  •  16 Mai 2018, 15:59

Postat de catalynn pe 16 Mai 2018, 15:46

Petrea ar face bine sa demisioneze din actuala funcție in cadrul CSA, pur si simplu ocupa scaunul degeaba, ba mai mult, il mai încurca si pe Talpan!

Cred ca ai icoane cu talpan peste tot prin casa...::::)))

John Milne  •  16 Mai 2018, 15:58

Postat de nebraska pe 16 Mai 2018, 13:39

gigistii nu stiu decat de clona gretoasa fcfcsb.

Tu esti cel mai gretos prostalau din Hadareni .

John Milne  •  16 Mai 2018, 15:55

Postat de catalynn pe 16 Mai 2018, 15:46

Petrea ar face bine sa demisioneze din actuala funcție in cadrul CSA, pur si simplu ocupa scaunul degeaba, ba mai mult, il mai încurca si pe Talpan!

Gata , nu mai primesti cei 200.00 de lei casierule . Iar intrii pe dieta de fasole . Hahahahahahahaha

Viorel Stelistul  •  16 Mai 2018, 15:54

Postat de catalynn pe 16 Mai 2018, 15:46

Petrea ar face bine sa demisioneze din actuala funcție in cadrul CSA, pur si simplu ocupa scaunul degeaba, ba mai mult, il mai încurca si pe Talpan!

Vocea Stelei Libere (evident sovietice) se aude din nou, cu aceeași autoritate, competentă si argumente de nezdruncinat. Catalynn a devenit o somitate respectata in lumea subterana din caverna peluza sud, este formator de opinie si pe scrierile lui se bazeaza cresterea viitoarelor generatii de brute violente si vulgare, sub directa orientare si indrumare a departamentului de invatamant politic din Cazarma Sovietica a Armatei-CSA. Bravo catalynn esti printre candidatii la decoratii, ordine si medalii oferite de Coreea de Nord, pentru efortul constant si dezinteresat de a readuce in actualitate institutiile de tip stalinist, precum cluburile militare ale armatei, militiei si securitatii.

Viorel Stelistul  •  16 Mai 2018, 15:47

Luptatorul de sumo Peterea a demisionat din conducerea Asociatiei Bucuresti, unde nu avea ce cauta, fiind impus cu forta armata!! A MApN, intr-un clar conflict de interese, dar cand armata ordona se rezolva. Racanii si ordonantele de la FC Kaki2017 au ramas fara prime, ce tragedie de dimensiuni globale! pai parca gloata de finantatori din peluza sud afirma ca ei sponsorizeaza fotbalul de cazarma!! Adunatura de grobieni din caverna peluza sud face o noua dovada a tembelismului sau fara limte. Mizeriile stau cu caciula in mana in fata MApN si a Cazarmei Sovietice a Armatei-CSA, pentru a le infiinta si lor o jucarie fotbalistica, pentru ca s-au plictisit de handbal, baschet, polo, rugby, curling, scrima si badminton si acum se dau principalii sponsori ai malformatiei FC Kaki2017, echipa maidanelor, araturilor si porumbilor, fara trecut si fara viitor, doar un prezent efemer generat de delirul conducerii MApN, de ofiterasii smenari din CSA, de antrenori ratati, ***, *** ***

catalynn  •  16 Mai 2018, 15:46

Petrea ar face bine sa demisioneze din actuala funcție in cadrul CSA, pur si simplu ocupa scaunul degeaba, ba mai mult, il mai încurca si pe Talpan!

kippax  •  16 Mai 2018, 14:25

Mai bine le-ar pedepsi pe caricaturile alea doua de "antrenori" din poza.

adytza74  •  16 Mai 2018, 14:14

Se face o manevra si promoveaza amandoua . Lovitura de imagine sa fie ambele mai departe in liga 3.

nebraska  •  16 Mai 2018, 13:39

Postat de vasglo pe 16 Mai 2018, 13:29

Who cares??!!...-:)

gigistii nu stiu decat de clona gretoasa fcfcsb.

vasglo  •  16 Mai 2018, 13:29

Who cares??!!...-:)