Alte știri din fotbal
Oltenii zburdă, după succesul cu CFR Cluj: „Avem față de campioană!”
0
Reacția lui Ștefan Baiaram, lăsat din nou în afara „primului 11”: „Am învățat din episoadele trecute”
0
Universitatea Craiova, echipă cu „olimpici”: singurii jucători fără notă de trecere » CFR Cluj a picat total examenul de pe Oblemenco
0
După Craiova - CFR, Panduru a făcut o comparație inedită: „Ca și cum vine Arne Slot după Klopp”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Donald Trump amenință că poate distruge Iranul „într-o singură noapte”. „Ar ...
Libertatea
Trump amenință că va „șterge Iranul de pe hartă”: „Poate fi eliminat într-o ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Probabil ca se referee la oameni, nu la marlanii care primeau bani de la cioban si cand a taiat finantarea au "aflat" ca steaua e alta si au refuzat sa mai mearga la meci fara bilete, deplasari si alte beneficii gratis.
Cand spui "toata lumea" te referi doar la tine? Eu sunt parte din lume si stiu ca fcsb nu e Steaua...
Talpan *** mincinoasa! Toata lumea stie(inclusiv UEFA)ca actuala FCSB este adevarata Steaua Bucuresti .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Freco bocanco, ordonanță, și nu te baga în seamă cu mine
ALERTĂ: cod roșu - sIujitor gigist urât mirositor.
Evident, documentele respective vor fi aduse in original in dinti de cei din armata care nu vor risca parnaia pentru obstructionarea justitiei de dragul acestui Talpan! :)
Da? Și cum argumentezi aberația asta? Asta e dorința ta si a prostilor ca tine, dar în realitate îi dă pe spinare Talpan lui Gigi de câte ori îl prinde. FC FCSB = faliment. Marrshh la Clinceni bosschetaro! Ia-l si pe iubitul tău Random si strigati "Clinceni, fostă Popesti, căpiata lumii ești!"
Bineinteles! De la bun început au cersit amânări peste amânări, s-au fofilat, nu s-au prezentat, trebuit să hotărască instanța ca un reprezentant oficial al FîCîSîBî-ului să fie interogat (ei se sustrăgeau) și să prezinte actele originale (sanchi, care acte că nu au nimic serios) etc... FC FCSB = impostori.
O sa iasă invers de cum vrea talpan :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.