Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Alta stire de ***...cate intoxicari mai bagati asupra echipei CSA Steaua...Dar patronul fcsb ului cati ani ne a mintit , aburit si batjocorit ...mai bine o luam de la 0 decat sa sustinem un increzut care are doar faima in fata ochilor..iar binele echipei pe locul 2
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cam asa e... Insa, suma aia de 3,7 mil de euro plus TVA pe an stabilita de catre Armata reprezinta valoarea marcii "Steaua" adoptata oficial in contabilitatea bugetului de stat. Suma asta aberanta, nascuta din lacomia generalilor si nasita de Talpan ca sa-l falimenteze pe Becali, este piatra de moara ce atarna de gatul clonei infiintata in 2017 de catre CSA, facand imposibila, conform legii, promovarea acesteia mai sus de liga a 3-a, in urmatorii 50 de ani. Paradoxal, dar singurul lor colac de salvare ar fi ca prin sentinta finala din procesul de despagubiri de 37 mil de euro aflat pe rolul tribunalului, instanta sa hotarasca nivelul prejudiciului invocat la o valoare mult mai mica, de 100-200K; altfel nimeni, niciun privat nu va fi atras sa preia echipa asta. Si, daca un privat nu va prelua echipa, ciuciu liga II-a sau liga I-a, ca nu-i da voie legea!!! Talpanistii habar n-au in ce fundatura sunt acum, viseaza cai verzi pe pereti!
Suma aia de 3.7 mil pe an e doar ceruta de UM, nu e stabilita nikari. Daca ne raportam la ea, inseamna ca facatura a facut 11 mil in ultimii 3 ani. Unde-s banii?
Cum? sa folosesc abac-ul sa-ti arat cat e 1+1 ?
Steaua aia la care viseaza Lacatus,Tulburel Stoica,Iovan,Bumbescu...si Catalyn (..:))..)nu va mai exista niciodata.De ce? CSA nu-i in stare sa promoveze clona ei nici in liga 3a,...daca printr-o minune reusesc sa ajunga in liga 3a pe loc de promovare in liga 2a se va bloca acolo deoarece trebuie sa cedeze cuiva (cu bani ???? multi) 51% .Conditia aia de 3.7 mil pentru nume...Sunt sigur ca si cei numiti mai sus stiu asta dar nu le pasa atata timp cat armata-i plateste de-a boulea.Cand nu se va ma intampla asta (cat de curand probabil) sa vezi cum o sa injure de zor si ei clona CSA.Va fi un circ perpetu si asta doar ca sa se razbune pe Becali (tot nu vor putea...)
Poti reformula te rog?
Un om care a dus o echipa in L1 spune adevarul despre facatura de pe locul 2 in L4
Acum vreo luna când talpan susținea ca fcsb are coeficient de pe urma cce ați sărit toți fecesebistii ca nu are dreptate...
Un nimeni înjură si jigneste Steaua. Pentru voi e o stire si o mare bucurie. Presa de 2 bani.....
Ai uitat sa precizezi ca absolut niciodata,nu se va gasi un prost care sa achite 3,7 milioane euro pe an,doar ca sa foloseasca numele Steaua si niste embleme ale armatei!Unii prosti inca viseaza totusi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.