Comentarii (34)

gikiewicz93500  •  19 Februarie 2020, 15:41

il rugam frumos pe nenea pavelescu sa mai schimbe textele-sablon sovietoide ca tot ii plac lui termenii astia de sovietic stalinist bolsevic deoarece sunt frecventi in comentariile lui si sa mai diversifice aceste texte in ceva mai elevat si stilat de sabloane rasaritene activiste suntem satui din '45 pana in '96 cand iliescu a fost ultimul care folosea acest dictionar de termeni.

stelistcivil  •  19 Februarie 2020, 12:28

Oprita, inca o mana intinsa la poarta CSA, cazarma sportiva sinistra impusa cu forta de ocupantul sovietic in 1947. In democratie si UE nu se mai poate, asa cum si-ar dori nostalgicii atranati de gardurile UM Ghencea, ca in RSR si URSS, cu fotbal militarizat, jucat in cazarma, la ordinul comandantului si cu spectatori in kaki scosi la instructie.

zagna  •  19 Februarie 2020, 09:56

Ce zice "atotstiutorul jurist" Talpan, are angajati "la ***" intr-o Unitate Militara a Ministerului Apararii ? Dar Domnul Ministru cat mai inchide ochii la acest jaf din cei 2% pentru aparare ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

maccsero  •  19 Februarie 2020, 00:08

Mioveni e în insolvență? Păi eu văd că vor să promoveze.

partea47mea  •  19 Februarie 2020, 00:00

Lasa ca in iunie expira contractul cu *** aia! Poti semna cu Steaua!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanid4  •  18 Februarie 2020, 23:03
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Ba prostea, du-te la nentu' Gigi sa-ti arate in vitrina fecesebeului CCE ...De prost ce esti nu realizezi ca Steaua apartinea tot de armata cand a castigat trofeul...

valyomanid4  •  18 Februarie 2020, 22:46
Postat de Traian Pavelescu pe 18 Februarie 2020, 21:21

Doar unul dintre ignorantii totali și definitivi atârnați de gardurile UM Ghencea invocând întoarcerea la regimul autoritar de tip sovietic cu sport militarizat, cu fotbal jucat in cazarma, la ordinul comandantului! In anul 2020 in UE nuvse mai poate ca in RSR și URSS in 1989, chiar dacă zevzecii insista!

Tu de prost ce esti crezi ca fcfcsb a castigat CCE 1986 !:)))

sasesase  •  18 Februarie 2020, 21:58
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Ești irecuperabil. Nu am fost și nu sunt adept al acelor vremuri, mai ales din postura de suporter al Craiovei. Însă FCSB nu este Steaua. Chiar daca tu, încă 45 din PRA, Mustață și MM Stoica în boala voastră credeți asta. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sasesase  •  18 Februarie 2020, 21:54
Postat de steauanuefcsb pe 18 Februarie 2020, 21:53

Pleaca ma cu prostiile astea, nu ti-e rusine?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

steauanuefcsb  •  18 Februarie 2020, 21:53
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Pleaca ma cu prostiile astea, nu ti-e rusine?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4