Alte știri din fotbal
Berea mai ieftină decât înghețata Dinamovista! Cât a costat un pahar pe stadion la Dinamo - Craiova + Comparație cu alte evenimente
1
Dan Șucu pregătește al treilea transfer pe axa Genoa - Rapid: vine înlocuitorul lui Borza
1
Sepsi - U Cluj, „acasă” pentru ambele echipe! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Filipe Coelho, la conferință: „A fost un meci important ca să dăm ritm altor jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Scrisoarea pe care Infantino le-a trimis-o argentinienilor i-a scandalizat pe englezi!
0
Unde a fost surprins Lionel Messi, la o săptămână după finala Campionatului Mondial
0
Suma impresionantă pe care Bruno Fernandes o câștigă în afara terenului » Aproape și-a dublat salariul!
0
Moment de groază în MLS! Un jucător de la Miami, transportat la spital în stare de inconștiență
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
mizeria asta de clona csa oricum dupa finanul acestui sezon se desfiinteaza. au spus generalii in direct,ca daca nu promoveaza,nu o sa mai exista echipa respectiva. si nu are nicio sansa de promovare,mai degraba promoveaza adevarata dinamo din liga a 4-a in liga a 3-a,decat clona csa regal. dupa si-au dat autogol prin faptul ca vor despagubiri. ce o sa faca daca instanta decide ca despagubirile o sa fie din cat a facut csa in ultimi 3 ani,adica cateva zeci de mii de euro? si nu profit ci doar venit. pai o sa vina la becali in genunchi dupa aia. nici nu mai au alta varianta. tu ai cerut 37 de milioane de euro pe 10 ani si 56 pe tot ce tine de echipa. primesti 100 de mii pentru 10 ani,decizie definitiva si irevocabila si poti sa iti dai foc. am pierdut 4 ani prin procese pe degeaba ca tot din punctul de unde am plecat ne intoarcem.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.