Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
1
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Dezastru pentru FCSB la Zagreb » Dinamo subordonează campioana într-un meci comic al defensivei roș-albastre
75
Europa League revine » Seară de vis pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
1
Ce șanse mai are FCSB să prindă play-off-ul pentru optimile Europa League: NU e imposibil!
0
De ce meciul Utrecht - Genk a fost întârziat 50 de minute » Haos general pe stadion!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
După mintea ta aia creată .ca bănuiesc ca nu ști sa citești .sa te informezi ca sa nu vorbești prostii nici Ghencea unde joaca nu este stadionul lor.nici acea galerie unde înainte erai mândru ca faci parte din ea nu este a Steleinici numele CSA STEAUA nu reprezintă Steaua adevarata.nici Lăcătuș o mare glorie a Stelei nu este cel adevărat .nici Armata nu reprezintă Steaua.atunci ce ar reprezenta Steaua Adevarata?Nu trebuie sa mi răspunzi am ghicit ești unul din cei câteva sute care vin din interes financiar la meciurile FCSB ului.Știu și cât va plătește nea Gigi ăsta dacă tu ajungi la mala sau ești un trepadus.Lamurastema și Cum a ajuns FCSB ul în liga 1 dacă nu fraudulos.Vezi ca nici afiliați FRF nu sunt.
Cat de penibil poți fi.Acum cât timp a fost Steaua în Liga 1?Ai atâta minte cât stăpânul tău .
Pardon .. pentru csa , nu pt FC Steaua Bucuresti , care din cate stiam joaca in liga 1 si in europa league .. nu astia de la csa condusi de talpan care are bani castigati de pe urma lui becali voi nu v ati saturat sa jucati pe camp si prin nu stiu ce sate ? evoluati si voi ba *** si jucati acasa la familia talpan , ve ti devenii preferatii lui , penalilor !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Specificați că e vorba de Steaua coloneilor. Că tot e șeful vostru deontologul șef al presei românești.
Pai e, uite lu Bibirica asta de mai jos i-a picat la Bac si a luat saracu 2 ... De atunci tot da, si degeaba! :-))))
Cuvantul "mioritza" e interzis de gsp :))
acea echipa nu este STEAUA ... Steaua a disputat primul meci din istorie in 1947 , in schimb aceasta echipa manageriata de domnul Lacatus a disputat primul meci din istorie pe 1.09.2017 impotriva celor de la Venus Bucuresti,in liga a4a AMFB ... Steaua nu a retrogradat niciodata ! multumesc !
Cum a semnat un jucator de fotbal cu o unitate militara, un contract de munca? Nu stiam ca in armata e si postul de jucator de fotbal...... Poate conventie de pregatire sportiva.......
Unde te crezi bai slujitorule jjijjist?! GSP au scris corect Steaua! Avem 2 echipe: Steaua Bucuresti care apartine CSA si FC fcsb SA cu sediul in Mogosoaia. Unde vezi tu "Steaua Armatei"?!
E simpla treaba, Academia nu mai poate promova "datorita" AFC Rapid care I-au dat in judecata si Instanta le-a refuzat personalitatea juridica. Cum nu pot decat din sezonul urmator sa intre in legalitate, practic Steaua este in L3 spre disperarea fcsbistilor. Insa asta conteaza mai putin, asteptam 7 Martie cu deosebit interes! Randoom stie de ce! :-))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.