Alte știri din fotbal
Mărturia document a eroului Helmut Duckadam despre Sevilla '86: „Valentin a obținut o facilitate nesperată!” + Detalii înfricoșătoare despre retragere: „Am alunecat pe iarbă, mi s-a făcut brațul alb”
0
Primarul din PSD a intrat în vestiar imediat după promovare: „Oraș mic, cu un buget mic. Nea Mircea m-a pus să îi fac o promisiune”
0
A scos banii și i-a întors pe rebeli: „Primă peste nivelul Ligii I” » Situație critică dezamorsată pentru moment
0
Gazeta a recreat imaginea celebră cu Victor Pițurcă pe Ghencea: „Valentin ne spunea că batem Barcelona, noi zâmbeam: «ce o fi cu el?»” + Amenințarea neștiută a lui Ion Alecsandrescu
0
Știri din fotbal internațional
Penalty sau nu la Bayern - PSG? Marius Avram a dat un verdict fără echivoc
0
Salah e îngrijorat de vestiarul lui Liverpool: „Dacă nu se întâmplă, va fi dificil”
0
Jose Mourinho pune 3 condiții pentru a reveni la Real Madrid, după discuția inițială cu Florentino Perez
0
Chivu, „papucii inteligenți” și cum i-a împăcat pe Calhanoglu și Lautaro
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
Conspirație anti-România? De ce Bulgaria, veșnic în criză politică și cu un ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Asa, in scop comercial, toate televiziunile stiu cine e FCU si cine e cs litera u.
Te citezi pentru a te insulta? Ai două personalități ce nu se plac între ele?
In cel de-al 2 lea filmulet hai sa urmarim 2 minute de la 27:30, poate poate intelegem ce inseamna sa iubesti Craiova si prin mocirla din liga a 4a.
Ești jalnic și este jalnic tot ce transmiți și vrei sa demonstrezi. Vezi Doamne "sfânta" echipa cs litera u , nu e născută în 2013 ci de fapt în pașopt și ca nu s-a născut în bucur.....ești, ci de fapt în Craiova. Pai mai iubitor de srl si sa bucuresteano- dâmbovițean, struto-camila fotbalului autohton, nu vi s-a oferit vouă mă loc în 2013, din mila bucureștiului direct în liga a 2-a și voi taman în ziua ofertei nu aveați echipa deloc, nici măcar prin cartierul ferentari. Pai n-a jucat mă meci direct FCU cu avrotonul srl sa cs ps ....lasa-ne , ba chiar 2 meciuri și lumea a votat atunci în tribune,în stilul liber ales, clar în favoarea FCU. Pai tu iubitor de srl sa bucuresteano- dimbovitean, struto-camila fotbalului autohton, așa ca sa fiu indulgent, credeți ca Mititelu Adrian e bogat, sa- mi cumpere mie și la toți ceilalti sufletul. Nu mă sufletul meu și al celor ca mine când vorbim de fotbal, e cumpărat de FCU și așa va rămâne.
Se vede din limbajul fiecăruia dintre noi ce hram purtăm și ce grad de inteligență/cultură/educație avem. Da, nu am treabă cu orașul Craiova, nu-s oltean, dar țin cu Universitatea Craiova din anii 80. Adică din perioada când tu nu erai nici măcar în fază de proiect. Și mă opresc aici, chiar nu are rost să mă cobor la mintea ta.
Păi din spusele tale eu înțeleg că *** de la Romania Mare e în alt partid nu în cloaca infractorilor. Nu? Ea purta tricoul clonei când a devenit primar! nu-i așa? Au votat-o cei 10 clonaci și a devenit primar. E logică de om adevărat! de asta votezi tu PSD-ul. La nivelul ăsta ești! ce naiba să ți se ceară? Iar despre Răutățile la care am fost și suntem supuși... nu numai PSD-ul ne-a făcut rău! firește. Infractorii nu au culoare politică, dar doar PSD-eii au încercat și încearcă să ne fure identitatea. Nu le-ar murii alții înainte...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mi-a placut aia cu PSD!! bine, baietii!!
Și ce, mă, suferi că după făcătura inventată de pesedeu și sandu mircea nu se duce nimeni? Duceți-vă și să veniți când voi chema eu!
poate sa ploua sa fie vant ,pentru CRAIOVA o sa cant, a fost o vreme caineasca astazi ,dar nimic nu ne doboara,pentru ca CRAIOVA ESTE ACEA ECHIPA DE RENUME PE CARE VOI MAFIA ,NU O PUTETHI SCHIMBA
stiinta suntem noi-- clona nu exista forza fc u craiova
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.