Alte știri din fotbal
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Start de partidă, ambele echipe vor victoria
3
Golgheterul care a jucat la FCSB, Dinamo și Universitatea Craiova analizează lupta pentru titlu: „E momentul ca una dintre ele să fie iar campioană”
0
Bogdan Andone tremură pentru calificarea în play-off: „Nu cred că lipsa lui a fost problema”
0
Mario Tudose a anunțat ce urmează pentru el în următoarele 6 luni: „Cam atât”
0
Știri din fotbal internațional
Ter Stegen rămâne fără victorie la Girona » Echipa lui Horațiu Moldovan i-a învins pe catalani
0
Scor de neprezentare în duelul din Emirate dintre Adrian Șut și antrenorul Ciprian Panait
0
Pisa a înregistrat un nou eșec în Serie A » Marius Marin a fost înlocuit la pauză
0
On fire! Valentin Mihăilă a înscris al doilea gol consecutiv în 2026
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Copiii romi din România care locuiesc în mașini în Elveția nu mai au ...
Libertatea
Tu si cu nebraska sunteti cei mai hidosi postaci. Mai sunt *** pe aici dar aia macar se identifica cu o echipa sau alta si ii gasesti vorbind si despre echipele lor...pe cand voi...doar Steaua..FCSB..jiji..altceva nu stiti. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e clona?! E doar un alt cont care a trebuit sa il deschid pt a putea face mișto de voi dupa meciul cu 5porting :-))), avand deja cartonaș galben. Ai vreun dubiu ca e tot contul meu, sau cum?!
Nu pot sa cred! Chiar el?! Noooo ... cred ca erau Palnie si Bakunin care se certau pe pradă! :-)))
Sunt la fel de inteligenti :))))))
Numai pensionari, care traiesc de pe urma armatei de aia sar de cur
Un somer il are erou pe un ***. :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
trebuia sa arunce cu cascheta dupa ei.
Eram intr-o zi (acum 2-3ani) pe stadionul sătesc din chiajna. Jucau cu Viitorul (pentru aia ma dusesem de fapt). De pe banca Viitorului (desi la vremea aia nu era antrenor) ghici cine spunea aceleasi lucruri? Si era in liga 1, meci televizat, bine...erau in jur de 200 de sateni in tribune care mai mult dormeau, era o liniste mormantala, se auzea si molfaitul gumei din gura bancilor de rezerve.
Care comunisti ma? Armata Romana este comunista? Doamne ce tampenii debitati. Uneori ma intreb daca prostia va doare..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.