Alte știri din fotbal
Reacție acidă dinspre Universitatea Craiova » Oltenii fac acuzații dure la adresa rivalilor: „Nicolescu să-și vadă de treaba, Dinamo e avantajată de arbitrii”
0
Cătălin Munteanu a ales cu ochii închiși fotbalistul pe care l-ar transfera la Dinamo
0
S-a răzgândit și vrea să se transfere la FCSB
0
Cele trei echipe din Vestul Europei care l-au vrut pe Daniel Bîrligea în această iarnă » De ce a picat transferul
3
Știri din fotbal internațional
Presa spaniolă despre Ionuț Radu: „Dacă n-ar fi fost ceața...” » Reproșul care i s-a făcut
0
Șocant! Suporterul care a aruncat petarda în teren la Cremonese - Inter și-a pierdut trei degete și va fi arestat » E pericol la derby pentru Chivu
0
Louis Munteanu a debutat pentru noua echipă!
0
Radu Drăgușin, final de „telenovelă” » Transferul rezolvat de Fiorentina în ultima zi de mercato
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
Șofer aruncat cu tot cu centura de siguranță 40 de metri din mașină, găsit ...
Libertatea
e bine sa mai si glumim dar realitatea e crunta,*** astea de oameni primesc salariu sa ne apere nu sa ne ia la misto,valabil si pentru :politisti,medici,functionari publici....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bugetarii isi vor schimba atitudinea fata de cei in slujba carora ar trebui sa fie , doar in momentul in care mizerii de genul acesta, duc imediat la concediere. Doar frica de a-si pierde locul de munca poate schimba atitudinea bizonului...Daca eram ministru de interne , il concediam in secunda doi pe individ , plus penalizari pentru colegii lui care dormeau pe ei fara sa intervina. In tara asta, doar o "mana forte" poate schimba ceva in bine.
Mai degraba rapidist de rangul 2, ofticat ca nu s-a facut academician de partid.
si motivul pentru care s-a ajuns la acest schimb de replici ? Nu s-a apucat din senin jandarmul ala sa-l opreasca pe respectivul domn . Poate domnul in cauza avea interdictie .
Talpan nu era pe acolo sa-l ajute.Ce meci"important"pierdea.Daca in Liga I sunt meciuri slabe,ce sa cauti in Liga a 4-a?Ne complacem in mediocritate.
Marele CSA a jucat acasa ca si in deplasare si ai tupeu sa vorbesti de alti :)))))))))))))))))
Problema cu acest gen de filmulete editate pentru a crea emotie pe facebook este exact lipsa contextului. Sigur ca jandarmul oricum nu trebuia sa raspunda asa, dar daca omul ala l-o fi facut in toate felurile exista circumstante atenuante. Daca baietii aia de la peluza sud nu au nimic de ascuns sa dea filmuletul complet si macar avem ce discuta. Asa, e doar alta vrajeala din seria 'radioactivitate la piata Victoriei' sau 'galeria Rapidului protesteaza in fata primariei' (celebra poza cu cinci speriati veniti noaptea la 2 cu 3 bannere sa-si faca poze de pus pe fb).
Tu du-te ba drugi la meci ca Duminica jucați “finala campionatului” cu stadionul jumate gol! Daca nu acum, cand vrei sa te duci!? La anul cand fcsb falimenteaza!?
Asta e boala romaneasca, sunt oameni nemultumiti de viata lor, care incearca sa strice "cheful" tuturor daca lor nu le e bine. Un astfel de *** cu un strop de putere de decizie face pe Zeus din cauza asta si da vina pe toti din jur (numai pe el nu) pentru cum a ajuns in viata. Nemaivorbind de faptul ca daca ii aplici o corectie, tot tu pleci sifonat de acolo si cu probleme legale ca urmare. Bleah.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
iar apar stiri legate de clona csa 2017 regal , de fapt acolo ii si este locul clonei, pe tarlaua div. 4
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.