Alte știri din fotbal
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Echipele de start: Dobre e rezervă, incredibil unde joacă Borza
0
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
0
Decizie radicală după conflictul cu MM Stoica: „Nu o să dau niciun jucător la FCSB!”
0
Florin Niță: „În următoarele zile o să urmeze un anunț” » Ce spune despre situația de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Ce posta Alvaro Arbeloa despre Kylian Mbappe în 2018 » Cu ce personaj îl compara
0
150 de milioane de euro pentru un Inter de top în Liga Campionilor » Cei trei titulari pe care-i vrea Cristi Chivu
0
Bayern Munchen a făcut anuțul » Manuel Neuer și-a prelungit contractul: „Sunt foarte fericit să rămân încă un an”
0
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
0
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
E un non subiect, Juniorul se alintă și el aiurea, știm toți ca nu pleacă de la clona FRF decât dat afară.
Mutu nu este antrenor ! Nu a realizat nimic în acest sens ! Antrenoratul nu se face cu *** ! Ar fi un pas imens înapoi ! Vă rog ! Nu lăsați pe Whiskey mann , senilul stoichita sa aleagă ! Luați antrenorul de la Georgia , pe Sagnol . Ar fi un antrenor foarte potrivit ! Briliantul în *** nu are stofă de antrenor ! El nu a reușit cu Voluntari ! Cum să-l pui antrenor ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cata minte sa ai sa pui asa ceva la "nationala" ?
Mutu ar putea trage linie.
Mutu ar putea trage linie.
Adrian Mutu ? ... pe unde a umblat ca antrenor sa ales praful de pe tobă . Oare Hagi ăl bătrân nu dă ordin la federație ca numirea sa să fie aleasă ? Cu el la cârmă vom avea și un mareșal cu nr. 10 în teren .
...sa nu te mai nasti de nu esti in stare sa induri viata !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.