Alte știri din fotbal
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
A văzut conferința lui Charalambous și îl ia în derâdere: „Există acest termen?”
0
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Vasile Miriuță numește momentul zero de la CFR Cluj: „De atunci a început să-și revină!” » O altă echipă l-a dat pe spate: „Foarte puternică!”
0
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Claudiu Bumba, decisiv în meciul cu Ferencvaros » Echipa cu 4 români în lot este lider în campionat
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Spor la taiat comentarii!!
Când nu ai nimic a spune e ușor a scrie ..." articole " ! Vorbind Discuții! Pe Hagi au vrut sa- l pună în capul listei ,sa fie marele Boss ( antrenor ) al Naționalei, asa ca lasati- ne cu astea ca a stat în peluza sau tribuna ! ( fotbaliștii naționalei primesc automat Invitații pt. Familie ) ! Asa ca rămâne cum am spus mai sus !
Cât de neghiobi pot fi unii sa nu acoede respectul cuvenit celui mai mare fotbalist roman din toate timpurile.. ăștia s din aia de-ai lui Talpan spalati pe creier.. heheeeeeeeee.. Hai Steaua alias Fcsb!
Dar ciprioții de ce nu riscă sancțiuni de la UEFA pt. că i-au lăsat pe români cu torțe?
Poate gazetarasul a stat cu ochii închiși la TV,restul toți am observat tortele,implicarea lui Rațiu la cântarea imnului,ni s-a spus ca ***-i în tribune cu familionul...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
7 banalități dintre care 2 trebuiau,neapărat, să facă referire la clanul Hagi.
Aveti dreptate, cei foarte varstnici considera ca Ozon a fost, apoi mai e Dobrin, Balaci, pentru mine personal sunt Laca si Adi Ilie.
de ce sa fie suspendata Romania? meciurile si evenimentele de la meci de regula sunt suportate de echipa gazda! adica Cipru! trebuia Romania sa asigure securitatea la acest meci cu cipriani, cum a zis marele fotbalist Antonia Cassano!? :D pe de alta parte, ca sa raspund la intrebarea aia inepta "de ce in Cipru nu sunt probleme de identitate?" este pentru ca ei nu au un Becali care sa incerce sa fure!
De când și cine a hotărât că Hagi este cel mai mare fotbalist al tuturor timpurilor se vede că nu știți nimic din fotbal,din câte știu parcă Dobrin este cel mai mare fotbalist al tuturor timpurilor sau ziaristul sa născut odată cu Hagi de nu știe.
Lăsați-ne, băieți! Susțineți alte echipe! Naționala României are nevoie de suporteri civilizați!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.