Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Dacă dădea gol Ianis sau Coman, acum erau 50 de articole despre copilăria zbuciumată si talentul moştenit de la bunici..... Cîtă lipsă de luciditate în mintea unora.
echipa solida propusa de tepelin, cu o singura modificare la mine: keseru in locul lui puscas. si n-o spun doar de dragul stridentei. keseru (un ratangiu ingrozitor) are experienta si taxeaza echipe d-astea.
Priceputeanule iar faci echipa cu mitrota, keseru si hagi mai tirziu? Sa faci tu presing in repriza a doua. Pai parca sa cazut de acord ca nu intram in forta de la inceput ,ca ne trezim prea tirziu, tu ai ramas vad pe aceeasi platforma. Doi la mina comenteaza alte sporturi dar nici altele sau poate nu de echipa ,nu am mai auzit de echipa facuta pt forcing in a doua repriza , priceputule, orice antrenor baga jucatorii ce sunt in cea mai buna forma. Cum sa joci cu coman in locu lu mitrita cind si la undet 21 sa vazut ca baiatu asta nu are gaz decit pt 15-20 de minute,plus ca daca esti mina moarta cu feroe inseamna ca devii inexistent cu norvegia. Antrenorii si toti fara exceptii incep cu jucatorii cei mai in forma ,nu exista forcing de repriza a doua,faci forcing in prima dai 2 si gata ai victorie.
"Găsesc chiar lăudabile organizarea și efortul FRF de a popula tribunele cu mii și mii de suporteri Under 14" - cu asemenea pareri ne mai miram ca tara asta e condamnata ! In loc sa se odhneasca copiii sint dusi la un meci la ora 21.45 ??????
bineinteles ca ai dreptate, copiii sint bineveniti la stadion sa vada si ei un meci al Nationalei, e o formidabila oportunitate pentru ei sa cunoasca live atmosfera din jurul Tricolorilor, nu vor uita asta in veci mai ales de cistigam. Echipa mea : Tata - Benzar/Nedelcearu/Rus - Nistor- Mitrita/Coman/Stanciu/Hagi - Keseru/Puscas, adica in romb cu turn si 2 fundasi care urca releu oina la jumate si Nistor in spatele careului de aur cu cei doi golgheteri in fata, merita incercat ca joci ACASA si dam totu pentru tot, ori le dam 3-0 ori nimic, macar incercam cu mingea jos.
Selectionerul a avut tot timpul si toate conditiile sa construiasca o echipa. Selectionerul nu poate mai mult iar dupa cum a scris si gsp face selectia ca la casa de comenzi. Planul lui era sa stea putin pe la nationala si sa gaseasca alti fraieri prin china sau pe la arabi. Din pacate pentru el lumea se mai uita si la cum joaca echipa.
Toti ne pricepem de minune la fotbal si politica. Ca atare : Tatarusanu - Benzar, Nedelcearu, Rus, Bancu - Marin, Bordeianu - Deac, Stanciu, Mitrita - Puscas (Keseru) HAI ROMANIA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.