Alte știri din fotbal
Petrolul - FC Argeș » E vineri 13: cine sparge ghinionul pe „Ilie Oană”? Echipele probabile
0
Ciprian Marica, după tragerea la sorți din Liga Națiunilor: „Vieira pare supărat pe români. Sunt șocat!”
0
„Fără acele arestări, nu luam titlul!” » Campionul din 2009 revine cu dezvăluiri tari din culise. Ce s-a ales de Bucșaru + Peripețiile lui cu „greii” din fotbal: „Știți ce mi-a făcut Porumboiu?”
0
Mihai Stoica: „Nu e adevărat că mi-a fost reținut carnetul”
15
Știri din fotbal internațional
Direct în topul all-time! » Încă un record pentru Interul lui Cristi Chivu: va fi sold-out sâmbătă, la Derby d'Italia
0
Simeone l-a luat peste picior pe Yamal în Atletico - Barcelona
0
Arsenal se încurcă, City se apropie! Avantaj tot mai fragil pentru „tunari” în fruntea Premier League
0
Nu s-a mai văzut așa ceva din '89! Atletico Madrid a umilit-o pe Barcelona și este cu un pas în finala Cupei Spaniei!
3
Lifestyle
A reprezentat România la Jocurile Olimpice, iar acum este comentatoare la Milano-Cortina » Câștigă bani și din platformele pentru adulți
0
Bîrligea a ieșit aseară în fața locuinței și a scris două cuvinte mari pe zăpada de pe stradă
9
Stupoare la TV! A câștigat bronzul, apoi i-a lăsat mască pe spectatori: „Acum 3 luni am făcut cea mai mare greșeală din viața mea”
1
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Tudor Chirilă, atac dur la vârful politicii: „Un președinte care nu are ...
Libertatea
Cea mai spectaculoasă gară din Banatul montan, renovată după un secol și ...
Adevărul
Incident grav în bazinul de la Brașov: „L-au lovit pe copil în apă cu ...
GSP SPECIAL
Un dezvoltator imobiliar își chinuie chiriașii care nu vor să se mute ...
Libertatea
Crezi ca *** Prigoana cu Bugati Veyron mergea cu el la fel si in strainatate? Nu,decat in Romania face F1 pe sosea,desi,paradoxal, nu are sosele bune aici:))))))))))) In State nu a intrat in sant ca a pierdut controlul ca vaca,ca acolo stia ce se intampla daca il prinde.... Astia sunt pusti ***,la fel ca si asta de 19 ani,*** de cele mai multe ori,ei ***,restu victime..... Nu ii deranjeaza nimeni cu nimic si ei cred ca e o joaca. Burleanu avea 104 ,ala 216 si a luat tot 945 de lei. Lui Burleanu i-a luat 3 luni permisu,ala cu 216 km pe ora a scapat doar cu 2 luni =))))))))))))) Stan si Bran.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fii-că mea conduce 170 de cai, eu șofez 110 măgari!. Hai să dăm credit tineretului, metre. :))
Nu,ca trebuie sa respectam si chestia asta cu democratia,dreptul sa iti alegi ce vrei. Hai sa facem o statistca,sa vedem cati raman schiloditi si apoi le dam raspundere....In statele unite exista cultul masinilor puternice. Au aia si 500-600 de cai putere. Dar daca depaseste cu mai mult de 120 km pe ora limita ,direct puscarie .Easy:P
hai le luăm mașinile puternice:)) dacă nu sunt în stare...
10 ***
E bine ca respecti legea,dar ce te faci cu aia care o depasesc cu mai bine de 100km pe ora? doar am dat pe " goagle" Marian Iancu viteza si mi-a aparut asta : " un tânăr de 19 ani, care conducea cu viteză excesivă / cu viteza de 218 km/h. " "Tânărul a fost sancţionat contravenţional cu amendă de 945 de lei, iar, ca măsură complementară, poliţiştii i-au reţinut permisul de conducere, în vederea suspendării exercitării dreptului de a conduce autovehicule pe drumurile publice, pentru 90 de zile" Adica fix ca Burleanu. Asta probabil ii va da si 250 data viitoare. 100 milioane lei vechi,cand ai masina care da viteza aia,frectie la picior de lemn:)))))))))))
Nu știu, eu , în localități, am 59 pe bord. :)) Respect LEGEA! :))
Fă și tu o diferență de pedală. Bănuiesc că nu-ți ia mult. :))
Prietene,e bine ca te bucuri,dar crede-ma ca 104 km in localitate este nimica toata,cu toti exageram uneori ,sa se aplice legea. Dar ce te faci cu aia care depasesc viteza legala cu mai mult de 100 km pe ora? Ma lamuresti si pe mine.
iti dau aici pe internet ca ma doare in pix de obositii de la politie ,si sectia ,si numele agentului care mi-a zis asta pe fata... Si nu era vina lui,ca el aplica legea si nu putea sa il sanctioneze cu mai mult. Permisu,20 de pct si amenda atat... Sunt sub 1% ,mult sub 1% care merg cu viteze de nici nu te gandesti ca poti sa le ai pe sosele publice,dar aia sunt criminali,nu soferi....Si aia au anumite masini,deci au bani,si de multe ori conduc FARA PERMIS,ca ii doare in fund daca le suspenzi permisul. Cum era asta...Nu merge nici sa iti faci singur dreptate,desi legile inepte din Romania catre asta te impinge ,din pacate....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.