Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
De ziua lui, înainte de Franța - Spania, Lamine Yamal a numit cadoul ideal: „Cel mai important meci pe care-l voi juca vreodată”
0
Președintele țării a desființat naționala Braziliei: „Nu se poate, ce rușine! Dacă ar fi câștigat, toți ar fi dansat...”
0
„Medicul echipei este ginecolog de meserie, am aflat târziu” » Acuzații uluitoare după eliminarea de la Mondial
0
Deschamps a anunțat dacă Mbappe poate intra cu Spania: „Vă raportați la ce s-a întâmplat la antrenament?”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Eu am spus ca Hagi nu are ce căuta la națională. Pentru ca a fost jucător talentat, nu era necesar să-l aducem antrenor. El are prea mulți jucatoei la care tine, și sunt răsuflați deja. Dar eu oricum nu mai sunt pasional de națională. Conducea din ultimi ani este sub critică. Și totuși fotbalul romanesc îl votează
Dar altul mai bun nu există. Ne dam cu părerea și nu facem nimic, în ultimul timp Craiova a luat tot mai puține goluri, popescu a scos nenumărate mingi de gol. Dacă tu ești doar ala care comentează fără sa vadă un meci, este grav și teribil. De ce Dumnezeu sa vorbești fără sa ști?
Dacă a apărut niște penalty-uri asta nu înseamnă neapărat că e bun. Tiberiu Lung apăra destul de multe penalty-uri la AFC Steaua, dar nu ieșea pe centrări, rămânea pe linia porții. Martin Tudor, Dumnezeu să-l ierte, nu prea reușea să apere penalty-uri, dar era curajos, ieșea bine pe centrări.
Lacatus are voie sa spuna orice;
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte curios ca nimeni nu critica selectia lui Ianis??? Cel putin Dobre a dat 15 goluri, are viteza si face travaliu. Ianis a dat 3 goluri din devieri. Este încet și trebuie cărat în spate de Răduț.
Omeniile primeaza si la nivel de selectie pentru echipa nationala. Cat de curand iesim din primele 100 de echipe, la nivel mondial. Ce sa facem ? ... daca omeniile sunt la moda.
Daca tor critici, vino cu ceva strigator la cer. Nu cu Popescu. Daca Isenko nu se accidenta, Popescu ramanea la stadiul de rezerva.
Răfuieli prin presă cu un fost coleg. Nu se face așa ceva, spune-i lui Gică direct, dacă ai ceva împotriva selecției, e mult mai simplu și mai decent!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.