Alte știri din fotbal
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
3
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
0
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
Știri din fotbal internațional
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
1
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Trunchiul nu sare departe de aschie.
Dle Popescu Senior, Iti inteleg supararea si accept multe din partea unui parinte ce are copilul in puscarie; d-aia nu o sa comentez deloc. Imi permit sa-ti dau un sfat: incearca sa nu mai comentezi, spre binele tau si al lui Gica. (sper ca nu intelegi prin asta o amenintare, ci doar o dorinta sincera de a nu intra in penibil)
MAI ANTENICA...CE ZICI>>??Comentariul tău...
Babalacul asta trebuia sa-si invete odrasla, ca odata ajunsa cineva, si cu destui bani, sa ramana om, nu sa se transforme intr-un hot.
BAIATUL TAU ESTE LA PUSCARIE CA A FURAT...!! AI INTELES..?? SI INCA UN LUCRU...SA ALATURAT UNOR OAMENI CU UN CARACTER INDOIELNIC...stii cum e..SPUNEM CU CINE TE IMPRIETENESTI..SAA TI SPUN CINE ESTI CU ADEVARAT...ASA CA.>>??? SA FI SANATOS..
:)) La Antena3 ai auzit asta, nu?
Eu cred ca Politia si Justitia ar tebui sa se sesizese si sa raspunda la presiunile astea tipic mafiote venite din partea lui Hagi si a lu Mosu lu Gica Popescu. Ce urmeaza sa primeasca saracu Burleanu un cutit in plic prin posta?, sa alunece "din greseala" sub metrou? Adica lucrurile nici macar nu sunt subtile, parca suntem in Camorra.
Aia sunt gaguta si basina.....noroc ca avem o somitate ca tine, multumim Domnului ca existi, ObsCU Rule!
Ia căutaţi-l la dosar pe Burlică senior. Pute a Secu...
Alt paranoic!! Mos senil!!! Tata de hot!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.