Alte știri din fotbal
Îl vrea și Dinamo! » Rapid are concurență pentru mutarea plănuită în culise
0
Oficial: solicită insolvența Rapidului, la Tribunalul București! » Șucu nu vrea să plătească și așteaptă decizia judecătorilor
4
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, virulent: „S-a făcut de râs!” + „Lucescu a văzut meciul de pe tabletă”
6
România s-a prăbușit în clasamentul FIFA! » Nu am mai stat așa rău din 2012
4
Știri din fotbal internațional
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
0
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
6
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Donald Trump ia în considerare să retragă SUA din NATO: „Mă gândesc serios ...
Libertatea
daca nu bagi faza cu ungurii n-ai farmec.... spune cate zeci de ani ai peste 20 ca sa stiu cu cine vb....
simplul fapt ca s-a produs o schimbare este important daca in Dec.89 s-a cistigat doar dreptul de a latra,sa speram ca acum s-a facut o schimbare catre bine
Perfect de acord. Caragiale mai lipseste, pe cuvant...
serios? ce naiba sa faci cu omul psd_lui la sefia frf. macar, dreaq, la varsta lui burleanu, sandu juca fotbal, asta e uns deja cu toate alifiile smecheriei. stii cum este. sa fie schimbare; primim! dar nu poti inlocui un om patat cu un putregai.
Foarte bine! Mereu Mafia reformatanta omoara tot.
Unii pur si simplu nu inteleg lucrurile astea. Normal ca intr-un amical nimeni nu vine sa-si dea viata pe teren, iar daca Piturca baga 2-3 inchizatori contondenti (Pintilii, Bourceanu, Lazar, mai lipsea sa-l bage si pe unu' cu o coasa in mana, sa stim naibii o chestie =)) ) ai toate sansele sa tragi de un rezultat. Doar ca pe urma vin meciurile oficiale si in alea te cureti instant cand faci greselile pe care piturca le face MECI DE MECI (fie el amical sau oficial). Si mai sunt unii care o sa-i gaseasca scuze si daca ne bat pescarii aia din Feroe, or fi tovarasii lui de barbut, naiba stie...
Parca ar fi o reglare de conturi in sanul mafiei !
Pana acum, romanii plangeau ca o sa iasa Popescu, care parea a fi urmatorul "Nasu;", cel care ii va perpetua metodele. Dupa ce a fost condamnat, au inceput sa planga ca va iesi Sampania Avram, despre care nu mai trebuie sa spun nimic. Acum, ca a iesit probabil singurul decent dintre candidati, the lesser evil, tot nu e bine. Parca revad scenariul cu Mall Arena. Cand n-aveam, nu era bine. Cand avem, iar nu e bine. Mai bine candida Leonardo DiCaprio, macar e un actor bun, erau si romanii siguri de ceva. . Forza Burleanu!!
Si sa faca saracul un pas gresit sa il huiduie un stadion intreg. :)))) Ar fi ceva. Da, un strain ar fi ok, dar sa nu ne grabim. oricum, baiatul asta este la inceput de drum. Sa vezi cate bete in roate i se vor pune. Eu sper sa aiba putere si intelepciune si sa scoata fotbalul romanesc din anonimatul in care l-a bagat sandu su dragomir. Poate o sa-l puna la punct si pe iorgulescu, alt nemernic, dpmdv.
Da ma, Piturca este un nenorocit. Daca ii convoca pe astia de care spui tu, erau altii nemultumiti. Tipic romanesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.