Alte știri din fotbal
Dinamo a oficializat două despărțiri dintr-un foc: „Mulțumim și mult succes!”
0
Daniel Pancu are 4 mari dileme la Rapid, înainte de startul Superligii: cine a câștigat duelul Moruțan - Dobre
0
Cererea specială făcută de campioana României înainte de noul sezon » Anunțul de la LPF: „Craiova ne-a făcut o solicitare”
0
Prăpăd! Clubul nu mai poate intra pe stadionul din România care găzduia meciuri de Europa League acum 15 ani: „Nu-i lasă să joace”
0
Știri din fotbal internațional
Emmanuel Macron a obținut aprobarea FIFA: „Mulțumesc președintelui!”
0
Deschamps e contra curentului la Campionatul Mondial: „Adevărata favorită!”
2
Jucătorul dorit de Cristi Chivu a picat vizita medicală și nu mai ajunge la Inter
0
Gary Lineker l-a ridicat în slăvi pe englez: „Poate fi cel mai bun din istorie”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Cum s-au dat de gol cei doi
0
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Ce condiții tehnice ar trebui să îndeplinească un bloc comunist pentru a ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Piturcă nu le are p'astea cu driblingul cu mingicăreala, cu tehnica. El, deși era atacant, nu știa să dribleze, dădea gol cu fluerul piciorului, sau dacă-i venea prea bine pe cap din greșeala adversarului (vezi meciul cu Anderlecht). Conceptia lui: joc simplu, stop și pasă, fuga de răspundere cu mingea, dă-o să n-o pierzi, nu pune osul că te accidentezi (fotbal de domnișoare). Fotbalul s-a schimbat Pițurcă. Se joacă agomerat în preajma careului și dacă nu ai 2 sau 3 oameni să știe cu mingea nu disloci om-la-om-ul advers. Un antrenor grobier care are pretenții de mare antrenor. O să se vadă la arabi care e valoarea lui.
,,,)) serios ?..)) ai dat de belea cu afirmatia asta, domnule..))
Sinmartean in a doua repriza nu a facut nimic. Nu a fost nici o pierdere ca l-a scos Piturca
:)))))))))
Poate au publicat analizele pe 1 aprilie. :)
:)))
nu merge clipul..si comenteaza bre de pe un singur cont,n-are rost sa te chinui :))
www.youtube.com/watch?v=oyWjOHYwQ
Asta e,nimeni nu-i perfect.
de ce bre? am tradat neamul romanesc ca mi-am depus icrele in unguroaice?pai la ora aia erau riscuri zero:daca umblai cu o romanca,si la 16-17 ani te prindeau parintii ei cu ea in pat,trebuia sa sari pe geam,indiferent de etaj.E,dincoace era invers,erai primit bine,ospatat cu micul dejun...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.