Alte știri din fotbal
FC Bihor - Corvinul Hunedoara » Ultimul meci al rundei cu numărul 5 din play-off-ul Ligii 2
0
Marius Lăcătuș crede că U Cluj și-a făcut singură viața grea: „Au irosit o mare șansă pentru titlu. Dacă învingeau pe Dinamo, nu-i mai oprea nimeni!”
1
Universitatea Craiova - Rapid, orice pas greșit devine fatal » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Voluntari - Steaua, în etapa #5 din play-of-ul Ligii 2: duel de clasament
0
Știri din fotbal internațional
Nebunie înainte de derby-ul de titlu din Grecia: mii de fani la antrenament
0
Manchester City - Arsenal, derby-ul decisiv pentru titlul din Premier League
0
Fanii s-au săturat și de Rosenior: „Vrem Chelsea înapoi!”
0
Antonio Sefer, decisiv în Israel » Victorie importantă în lupta pentru evitarea retrogradării
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
„Operațiunea Amurg”: Se pregătește o lovitură de stat împotriva lui Putin?
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
si la pietrisica a fost alceva?
Abia cand e aproape de retragerea din fotbal, ne-am dat seama ca singurul jucator valoros de atac, dupa generatia de aur, este doar Adrian Mutu. Nu daca e chiar trist, dar stiu ca e adevarat.
Am vazut declaratia, n-a fost niciun atac desi mi-as dori din partea unui jucator de talia sa reuseasca ce-a reusit si hagi si anume sa schimbe selectionerul,in fine , pana la MULT DORITA DEMISIE, nu ramane decat sa il felicitam pe MUTU pentru cele 2 goluri si palma data celor care s-au indoit de valoarea sa aa si poate ii aminteste cineva lui mu.ce ca tre sa ii pupe mana .
Am vazut declaratia live si intepaturile au fost mai mult decat subtile...Adica a zis clar ca nu am avut sistem de joc cu Bosnia, ca tactica a fost "toti cu curu in poarta", ca nu a ajuns nicio mingie la el si ce ajuns a ajuns pe mingi lungi la cap, ceea ce clar nu e pe stilul lui. S-ar putea ca Razvanel sa fi pierdut sustinerea jucatorilor....daca pana si Chivu s-a dat lovit si a plecat. In mod normal eu cred ca ar fi ramas, chiar si accidentat, alaturi de echipa dar a fost ceva suspect. Si Sapunaru are derby cu Porto si nici el nu era la 100% da el a ramas si a jucat....E timpul de o schimbare si Juniorul ar trebui sa isi dea seama ca de acum incolo mai in jos poate sa coboare da
De ce incercati sa creeati tensiune cand nu e cazul! Mutu nu a atacat a spus ca ca au fost dominati si de aceea nu au putut aplica nici un sistem. Da Lucescu trebuie sa plece sa aiba un pic de demnitate dar nu mai inventati circ cand nu e cazul. De aceea cateodata imi este scarba sa cumpar ziarul d-voastra. Urat!
Ce jurnaliști de 3 lei... I-am auzit din studio cum mâncau ce nu trebuie... Au scos din context. Mutu a spus ”n-am avut niciun sistem pentru că am fost nevoiți să ne apărăm de o echipă care ne presa permanent”, n-a vrut să dea în Lucescu, e mizeria GSPtv...
De ce nu dati toatab fraza imbarligatorilor ! Mutu a zis : " In bosnia nu am avut un sistem de joc pt ca am fost dominati total" si nu pt ca Lucescu nu a impus un sistem de joc. Rusine sa va fie
mai important e ca NU AM AVUT TACTICA IN BOSNIA nu ca nu a atins mutu mingea...bravo razvane....oare ce le-ai spus inainte de meci?...jucati si voi acolo fiecare dupa cum va taie capu....oricum tactica de azi a fost de vis...mingi plouate pe atacanti ca in anglia...poate ajungem ca o echipa de club din big four
Mutu a spus ce-am vazut toti: nu jucam nimic.
ups.....ce a zis??!!....gata, iar nu-l mai vedem pe mutu 2 ani la nationala k a avut tupeu sa "recunoasca" k in bosnia am jucat la nimereala..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.