Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Mutule, incerci tu, dar Haralamb nu poți fi.
Cand era Barligea la CFR nu am auzit pe nimeni sa faca scandal , de ce nu este convocat !!! Acum ca a ajuns la o echipa de pe locul 13 , i-a crescut brusc cota :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
e simplu de inteles daca ai un gram de creier, Mutule : se numeste pedagogie, si este arta de a crea oameni. Lucescu face calcule pe termen mediu, de asta echipa face antrenamente dupa fiecare meci in loc sa se "relaxeze", pt ca se incearca formarea unei ECHIPE. Ori asta nu faci data aduci la lot pe cine e in forma de la luna la luna. Timofte era golgheter si castiga campionate in Portugalia, si nici nu adulmeca lotul pt ca Iordanescu, la fel, muncea sa creeze o echipa, nu o adunatura de nume si numere.
Rapid o sa bata Farul ...
Adrian Mutu. Soc si groaza.
Birligea, Birligea, Birligea. Hai sa depasim momentul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.