Alte știri din fotbal
Gigi Becali, ședință de URGENȚĂ la FCSB! S-a dus peste jucători la baza de la Berceni » Declarații tari ale patronului: „O să apere portar «under»! Am șters toate amenzile. Nu mai există nicio concesie”
17
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele de start
0
Dinamo i-a prelungit contractul lui Cătălin Cîrjan: ce clauză de reziliere FABULOASĂ i-au fixat roș-albii
5
Răspuns OFICIAL! Decizia UEFA în speța „Vladislav Blănuță la Dinamo”
0
Știri din fotbal internațional
Șoc în Anglia, după o nouă investigație medico-legală » Motivul uluitor care a dus la moartea unei legende
0
Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
E ok, o iau la vale ungurii cu Orban, sa creada tot felul de ineptii, aberatii si teorii. Budapesta a inceput sa decada, strazi proaste, drumul de la aeroport e oribil, rata criminalitatii a crescut destul de mult in ultimii doi ani. Pacat, Budapesta era un oras superb si inca este, dar ungurii traiesc intr-o mare miciuna si fara niciun viitor.
Sa va aduc aminte de Bianca Andreescu si Emma Raducanu ? Am facut EXACT acelasi lucru, dar ne facem ca uitam.
Corect! E ok atunci cand noi ne mandrim cu cei de origine romana care fac performanta.. dar cand o fac alti cu cei care au facut performanta in culorile Romaniei e jale mare! Cate articole a scris GSP despre Emma Raducanu si Bianca Andreescu in care se mandreste cu rezultatelor celor doua… cu toate ca Romania nu a contribuit cu nimic in rezultatele lor… ba mai mult cele doua nu prea isi afuzeaza cu mandrie originea lor… !! Unguri au facut un lucru normal.. numai ca uni sunt pusi pe provocari, scandaluri etc. Cel care a scris acest articol este un “postaci”… nu un jurnalist!
Provocator e ce fac ei. Dar probabil și tu ești tot un Unguraș undercover. Un troll de Budapesta.
Păi și cursa impetuoasă fără minge (și fără rost) a lui Tibor Selymes, la golul lui Gică Hagi cu Argentina din 1994??
Si chiar asa a fost. Am avut foarte multi etnici maghiari în nationala, si nu numai in 1990 sau 1998. Care-i problema?!
mi-am facut cont la siteul asta jalnic (pe care chiar nu stiu de ce continui sa-l rasfoiesc) doar ca sa te felicit pentru comentariu ! scarbos titlu si articol al “ziaristilor”
ce sa-i ceri marelui Iosif :))))))))))))))))))
ce articol provocator...daca pe ei ii face fericiti faptul c au avut cativa etnici maghairi echipele respective de ce trebuie sa ne inflamam?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.