Alte știri din fotbal
A primit „galben” din partea lui Istvan Kovacs, iar apoi a avut o criză de râs la adresa arbitrului
1
FCSB - FC Botoșani » Duel în semifinala barajului pentru Conference League: Dawa înscrie în minutul 53
68
Gol superb al lui Joao Paulo în barajul FCSB - FC Botoșani: Anestis nu a avut ce face
0
Imagini rare: Zeljko Kopic, „spion” în Ghencea » Ce a făcut Mihai Stoica când l-a văzut
0
Știri din fotbal internațional
Roberto De Zerbi a cerut transferuri după ce a salvat Tottenham de la retrogradare: „Trebuie să construim o echipă top, top, top”
0
Momentul așteptat de 22 de ani » Trofeul Premier League, în mâinile jucătorilor lui Arsenal!
0
Englezii și-au redus singuri numărul de locuri în Liga Campionilor! Chelsea, un nou sezon rușinos
0
Tottenham s-a salvat dramatic de la retrogradare, cu Radu Drăgușin pe teren! Lacrimi de bucurie la Londra
9
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
„Este manipulat de Iran ca un bleg”. Democrații americani îl desființează ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
ma nutritionistule ai nostri stii ce medras au servit?
Mama, ce interesant ! Asta da articol ! In loc sa ne povestiti ceva si despre handbal, pentru ca avem doua echipe care deseara ne reprezinta in Europa scrieti retete culinare ! Bravo GSP, tine-o tot asa ! Unde-o fi Tolontan si Ioanitoaia de altadata ?! Sa va mai explice ei ce sa scrieti, in loc sa va pierdeti si sa ne pierdeti timpul ?!
si acum tre sa faca piti tactica in functie de ce-au mancat aia ? =)) macar de mancau cva stricat sa fim siguri de victorie
Pentru cei care au postat comment-uri pe aici: bah degeaba criticati cand totusi ati deschis stirea si ati citit-o ... Daca nu va interesa stirea nu aveati ce cauta aici si sa dati comment-uri. Tocmai ati demonstrat ca e o stire interesanta odata ce ati intrat si ati mai si comentat :)))
eu am baut cola si'am fumat ca e prea devreme sa mananc! scrie si tu ce ai mancat astazi si poti castiga o intalnire extraordinara cu radomir antic si echipa gsp in fata televizorului diseara la 20:45! SENZATIONAL numai la OTV!!
da scaunu cum l-au avut ? moale , tare , mai negricios ? l-ati gustat sa vedeti ce au mancat zilele trecute ? ziaristi de nimic ! nu mai scrieti frate nimic o ora , doua, daca nu aveti nimic interesant !
yo am mancat cartofi prajitzi shi pui la cuptor shi salata shi o prajitura. aaa... shi 2 bombonele. ce zicetzi e o shtire buna???
eu azi am mancat,cartofi prajiti cu mititei si un hamburger!dati si asta sa stie si sarbii ce am mancat eu!!
woooooooow pe bune ?? Mersi muuuuult abia asteptam stirea asta!!!!
EXTRAORDINARA STIRE maine o sa aflam care la ce ora s-au c/acat si cum !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.