Alte știri din fotbal
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni
1
Puncte uriașe pentru Hermannstadt și Dorinel Munteanu » După 132 de zile, sibienii câștigă în Superligă: lui Andrei Prepeliță i s-a cerut „demisia” din tribune
3
Tragedie: mama lui Cristi Manea a murit » Fotbalistul nu este în lot la Rapid - U Cluj
0
Fotbal pe un ger aspru, cu cinci goluri, între două echipe de tradiție din Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Judecătorul a refuzat solicitarea lui Real Madrid în cazul Negreira » Laporta: „Mă bucur că le-a închis ușa-n nas!”
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Start de meci
1
Viața fostului jucător al lui Real Madrid » Opt copii, muzică rap și un accident vascular cerebral
0
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Parca vad ca o sa fie gol stadionul :)
pt. iulie trebuie facuta o schema cu zone si preturi,ale acestor sectoare pe care le are stadionul!,transparenta si claritate vrea lumea nenea sandu,nas ,sau ce ai fi!
Ideea este ca pe asemenea stadion nu poate sa intre orice ciuri-buri,si e normal!!!!!!!
si inca ceva...propun reducere 99% pentru senatori si deputati.
ce maaaaaaaaa??????????? casa speciala pentru DEPUTATI????????????? de ce nu pentru studenti? de ce nu pentru alte clase sociale? de ce nu deschideti si una in fata la bamboo pentru saraci.....doamne cata sfidare.
Stadionul National Arena nu este din clasa Elite, intrucat nu are o capacitate de peste 60.000 de locuri. Stadioanele Elite sunt cele care le mai vedem la finalele de liga campionilor.
Invers, scuze:) Biletul este mai scump in inelul apropiat de teren.
Inelul 1 este cel de sus, iar inelul 2 este cel apropiat de teren.
@"inele" - inelul 2. reprezinta partea cea mai de sus a tribunelor/peluzelor... inelul 1 rep. partea de jos de langa teren... si inelul interior - central ... intre cele 2!!!
Domnule Jean Vladoiu Dati mai multe detalii va rog. UNDE SI CUM NR PUTEM INSCRIE IN FAN CLUB!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.