Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
pana la urma il lasa sau nu... ca una se anunta la tv si alta scrie aici???
am obsevat si eu ca unele cuvinte care nu le convin lor sunt cenzurate, dar injuraturi si sudalme lasa ca sa ne intaratam intre noi ,sa aiba trafic! Ma gandesc serios sa nu mai scriu pe aici!
sa inteleg ca nu acceptati cuvantul P-r-o-s-p-ort pe site-ul vostru?Vad ca mi l-ati sters din text.Oare de ce? :((((
Pai nu tot voi anuntati ieri in exclusivitate ca nu se va prezenta? acum o intoarceti ca la Ploiesti?Pana acum daca citeam o stire pe site-ul celor de la Prosport,nu o credeam pana nu o publicau si alte site-uri,se pare ca asa trebuie sa fac de acum si cu stirile publicate de voi.Renuntati sa va mai faceti de ras si publicati o stire abia cand sunteti 100% siguri ca e adevarata,altfel deveniti penibili.
Nu-s deloc p.ros.ti arabii... Altfel ar fi avut de pierdut conform regulamentului FIFA...
las ca nici cu muresan nu imi este rusine
Ce ma bucur ca vine Mirel! Acum sunt mult mai linistit, nu mai am nici o indoiala ca ne sparg francezii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.