Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a avut un remarcat în Hermannstadt - FC Voluntari: „Foarte bun”
0
Nu înțelege ce s-a întâmplat în Hermannstadt - Voluntari: „Chinuială! Nu aveam voie”
0
Dorinel Munteanu a anunțat o nouă absență la returul barajului din Superliga: „Are nunta programată atunci”
0
Florin Pârvu, după thriller-ul cu Hermannstadt: „Nu s-au apropiat de poartă”
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham s-a salvat dramatic de la retrogradare! Cât a jucat Radu Drăgușin în meciul decisiv
2
Candidatură acceptată! Florentino Perez are oficial un rival la președinția lui Real Madrid
0
Faraonul și-a luat adio: Emoțiile au copleșit „Anfield” la ultimul meci al lui Mohamed Salah la Liverpool
0
Ce făcea Declan Rice în timp ce Arsenal câștiga titlul în Premier League » Saka a râs de el: „Hilar!”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
„Este manipulat de Iran ca un bleg”. Democrații americani îl desființează ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adrian Despot, solistul trupei Vița de Vie: „Scena e singurul loc unde sunt ...
Libertatea
Vrei sa stai acasa si sa lucrezi si asta sa nu iti afecteze veniturile? Atunci ai nevoie de lucrul pe care eu ti-l ofer. Nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput, sau taxa de start in afaceri...Pentru doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga 75-100$ pe saptamana si mai mult daca lucrezi mai mult. Ce iti trebuie? Internet si calculator conectat la retea si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line...restul, depinde doar de tine si de cat de multa staruinta iti dai. Lucrul
Ma doare sa o spun dar albanezul are dreptate.
Bravo Fratie! ''nationala lui razvan'' :=))))))) doamne miau esti toate pe bilet pana akm mai trb doar sa piarda romania HAI FRANTA.poate se decide si petarda d razvan sasi ia digu
asta este,am ajuns de rasul la totzi.
Baiat destept...
A observat si Duro ca Romania nu are selectioner. Cu Razvanel in frunte vom avea infrangeri muulte!
Omul spune ce vede! Pe cine a mai batut Romania in ultimii doi ani? Ca sa nu mai vorbim, cum joaca Romania in ultimii ani... Pe cine sa mai sperie? Pe noi, suporterii ei! Ne sperie cit de prost joaca!
tu esti de batut petarda de fotbalist
daca e o echipa de batut de ce ati stat 80 de minute cu crul in poarta?
Asta cine plm e ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.