Alte știri din fotbal
Toți mizau că va fi „noul Ronaldo”, acum explică pentru GSP transferul în Superligă: „Am ales cu sufletul să semnez în România. Abia aștept să revin în Maramureș!”
0
După ce a fost huiduit pe „Oblemenco”, Ștefan Baiaram le-a răspuns fanilor: „Este frustrant pentru mine”
0
Mesajul lui Dani Coman după succesul cu Universitatea Craiova: „Nu suntem întâmplător în play-off”
0
Alexandru Cicâldău, imediat după 0-1 cu FC Argeș: „Vorbim de presiune?”
0
Știri din fotbal internațional
Mâna dreaptă a premierului maghiar Viktor Orban: „Ferencvaros, mai mare decât România”
6
Messi la Bayern? Bavarezii urmăresc atacantul de 18 ani cu nume de star » Numele lui poate produce milioane în marketing
0
Legenda fotbalului italian știe ce nu merge la Inter: „I-a afectat mental mai mult decât înfrângerea din derby”
0
Pedro Neto, sancționat după eliminarea cu Arsenal! Probleme și în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
1
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Al-Qaida vede într-un posibil „al Treilea Război Mondial” o oportunitate de ...
Adevărul
Guvernul își bagă mâna în bugetul COSR: cheltuielile trebuie aprobate de la ...
GSP SPECIAL
SUA oferă recompense de până la 10 milioane de dolari pentru capturarea lui ...
Libertatea
Vezi ca îți taie ratia, l.ai facut bătrân pe seful tău...
sa speram. lupescu asta este antistelist ***. ar fi dezastru sa castige asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
o sa avem un buget de 150 de milioane de euro daca cei de la csa pun mana pe Steaua in liga 1. 5% din bugetul mapn aka 150 de milioane de euro pe an. daca se intampla asta,Steaua o sa fie in Romania ca psg in franta. becali oricum mai statea numai castiva ani la Steaua,deja este batran. peste cateva luni o sa treaca de 60 de ani. becali oricum nu mai are viitor la Steaua,fiind prea batran., STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.
Are sansa porcului de Craciun impotriva lui Burleanu :))
Pe 19 aprilie va dezafilia FC FCSB și va repune în drepturi adevarata Steaua Bucuresti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.