Alte știri din fotbal
Șocant scandal! Doi fotbaliști de la Poli Timișoara, acuzați că au snopit în bătaie un tânăr de 19 ani: „Huliganii mi-au nenorocit copilul! Parul cu care l-au lovit e plin de sângele lui”
0
Primul antrenor al lui Matei Popa dezvăluie profilul portarului care va debuta la FCSB: „Nu știe ce sunt emoțiile!” » Capitolul la care îl surclasează pe Târnovanu
0
Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”
0
Farul - Universitatea Craiova, etapa 24 din Superliga » Echipele de start
8
Știri din fotbal internațional
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Cu Andrei Rațiu titular, oaspeții egalează pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
CE MAI CONTEAZA CA AM PRINS BARAJELE PT CM DIN 2002 SI 2014 CAND NOI NU NE-AM CALIFICAT NICI IN JAPONIA-COREEA DE SUD SAU DE ACUM IN BRAZILIA.....???????? -IMPORTANT ESTE SA TE CALIFICI LA UN CAMPIONAT MONDIAL,CAMPIONAT EUROPEAN,JOCURI OLIMPICE DE VARA CU ECHIPA NATIONALA SI "NU" "DOAR SA AJUNGI LA UN BARAJ"...!!!! -CE MAI CONTEAZA CA IN PRIMUL 11 CINE JUCA GEN JUCATORI DE LA STEAUA SAU DE LA UNIREA URZICENI....?????????? -VAI VAI TOTUSI E ADEVARAT CA "PROSTIA DIN MINTEA OAMENILOR DIN TARA NU ARE LIMITE"!!!!!!! -DAR DIN PACATE VOI MAJORITATEA TOT O SA RAMANETI CU FIXURILE DE LA ECHIPELE DE CLUBURI PT CEI CARE FLUTURATI STEAGURILE ETC....!!!!!!!!!
el reîncepe pregătirile prin iulie deci are timp de pamfile destul, dar băshina vorbește fără să gandească
meciuri amicale cu algeria? pe bune? daca nu erau stelistii astia pe care ii injurati voi acum, mai prindeati baraj o pppuuulllaaaa
esti sigur ca nu ti-a intrat si prin alta parte?
5-1 hatere si oricum Steaua a castigat grupa, deci sssuuugggiii pppuuulllaaa. maxim nu era la stutgart atunci, echipa care juca in cupele europene, intre timp a ajuns sa aiba ca obiectiv salvarea de la retrogradare.
:)) Mai omule, daca ai probleme. fa reclamatii aici : ://www.anad.gov.ro/ . Daca esti civil si vrei sa iti dezvolti masa musculara, crezi ca fara anabolizante nu se poate ? Si te asigur ca un sportiv dopat va iesi pozitiv la orice control facut. Nimeni nu poate ascunde rezultatul. Pastile fermecate ce nu pot depistate, nu sunt la nivelul sportului romanesc. Din cauza secretului si a pretului. Poti compara banii din Turul Frantei, Turul Italiei,Turul Spaniei cu Liga1 ?
Maxim joaca intrun Campionat in care conteaza doar valoarea nu de cine esti impresariat.
Fi sigur ca Maxim este mult mai solicitat in Campionatul German decat cei de la Steaua in Campionatul Romanesc. Sa vazut diferenta cu 5-0 pentru Stuttgart.
Maxim a intrat deja in inima majoritatii romanilor pasionati de fotbal,,, mai ales acum dupa aceste declaratii, bravo si respect Maxim !
1. maxim n'a jucat mai deloc in retur la stuttgart! 2. stuttgart a avut mai putine meciuri anul asta decat steaua! 3. sunt meciuri amicale care nu conteaza in clasamentul FIFA pe natiuni. nu cumva e ocazia unica de a fi testati jucatori noi? piti vreo 5-6 jucatori noi pana in noua campanie dar la amicale ii selectioneaza pe aceeasi? ia un lemnaru, st. filip, marc si vezi cum se descurca aici, nu in oficiale!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.