Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Final de etapă în Liga Campionilor: Vlad Dragomir, la un pas de un rezultat mare cu Chelsea » Două echipe sunt calificate în optimi
2
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Voi cei de la Națională, când vi se spune clar ca nu mai avem nevoie de serviciile voastre și ar fi cazul sa lăsați pe alții eu va întreb: Cu ce tupeu mai joci când sa zicem asa nu ne mai interesați, ( valabil și la antrenor ) !? Pai eu ca spectator vin la stadion sa vedem figurile voastre !? Desigur vedeți campionatul Angliei ,( cu toate ca nu sant sigur ) chiar dacă o echipa pierde ,este aplaudata și nu de prosti ce sant ci datorita ca am luptat de la egal la egal cu o adversara nu de puține ori mai valoroasa ,dar asta nu conta !? Deci ..!?
Cine e Maxim?
Bai Maxime... iti mai aduci aminte de mecul cu Turcia (0-1) din 2013? Cand te-a dat Piturca afara din echipa ca dadeai calcaie la 0-1? Cu Muntenegru am vazut acelasi lucru, ai dat calcai la 0-1 si ai pus adversarii pe contraatac. Au trecut 10 ani si n-ai invatat absolut nimic.
Drum Bun Maxim…..cu tine sau fara tine tot aceeasi ciorba. Mai bine lasa locul unuia tanar
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.