Alte știri din fotbal
Titular la Mondialul american, concluzie amară: „I-am considerat pe toți Arda, Yildiz și Calhanoglu... Hai să vedem realitatea!”
1
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
1
Decizia luată de FRF, a doua zi după eșecul României cu Turcia
3
Mihai Stoica visează la fotbalistul „interzis” din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Italia s-a calificat în finala pentru Mondial, însă e luată la mișto de adversari: „Așa a arătat”
0
Turcii au bătut România și visează la trofeul Cupei Mondiale
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Stai putin ca o sa vezi ce-o sa se intample. Cand becali o sa vrea sa-si vanda vre-o petarde de pe la fcsb care insa n-are loc in nationala neamtului, atunci sa te ti, sa vezi cum se trantesc vre-o 2-3 meciuri si se compromite calificarea.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa speram ca o data cu venirea unui antrenor strain va lua sfarsit becaliada, interesele capuselor fotbalului romanesc...etc. avem nevoie de reconstructie, de revenire la normal, nu ce se intampla din 90' . Si din pacate, DA un strain poate fi mai presus de interese personale. Nationala a ratat ocazii deosebite tocmai din cauza acestor interese. va reamintesc: Mondialul din Italia 90: jucatori de calibru nu au fost chemati la nationala pt. ca trebuiau sa-si gaseasca echipe si gloabele.( Belodedici lasat acasa desi fusese numit cel mai bun aparator din Europa, primul jucator din lume care castiga in 91 Cupa Campionilor cu 2 echipe diferite) in 94' la fel, chemati jucatori de mana a doua in detrimentul jucatorilor care confirmasera in campionate straine (cazul timofte, desemnat cel mai bun jucator in Portugalia). si exemplele pot continua.
Ai dreptate Petrica!
Scuze !... am facut o confuzie, era Bernd Schuster.
Bati campii! La Shakhtar era antrenor Bernd Schuster. Vai de tine cat de ignorant poti sa fii!
UEFA CUP : 24 September 2003 Dinamo Bucureşti 2 – 0 Shakhtar Donetsk ; 15 October 2003 Shakhtar Donetsk 2 – 3 Dinamo Bucureşti. Antrenori : DINAMO - Andone si Shaktar - Daum
Aducerea unui antrenor strain la nationala , este primul pas in spargerea clicii mafiote din jurul nationalei. Sa ne inchipuim cum ar fi functionat lucrurile cu unii ca olaroiu sau regheblat. Astia ai selectionau tot pe terminatii de la ***, singura lor tinta , fiind comisioanele din eventualele transferuri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daum o sa raspunda de rezultate ...Borleanu o sa raspunda ca si pana acum ...de prime...
...herzlichen Glückwunsch und alles gute Herr Daum ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.