Alte știri din fotbal
Cristi Borcea, analiză la rece pentru Dinamo: „Aceste două echipe sunt favorite la titlu!”
0
Fostul jucător de la FCSB n-a prins echipa „Faimoșilor” » Se va duela cu Tamaș la Survivor
1
Transferat în vară, a anunțat conducerea că nu se mai întoarce în România
0
În direct la TV, Andrei Nicolescu l-a întrebat pe Mihai Stoica despre un posibil transfer: „Cum a rămas?”
1
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Liverpool! Arne Slot a anunțat cât lipsește Isak
0
În plină construcție » Noul stadion al unei echipe de tradiție prinde contur
0
Transfer de la Dan Șucu la Juventus » Prima achiziție în 2026 vine de la Genoa și va fi prezentată după Crăciun
0
Poveste cutremurătoare » Unul dintre protagoniștii de la Cupa Africii pe Națiuni și-a pierdut vederea la un ochi, din cauza unei infecții
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Țara considerată „veriga cea mai slabă” a Europei în fața Rusiei lui Putin
Adevărul
„Legendă GSP”, Rodion Cămătaru a vrut să investească în Grecia, dar a avut ...
GSP SPECIAL
Rusia dezvoltă o armă împotriva sateliților Starlink ai lui Elon Musk. ...
Libertatea
du-te si spanuzara-te ca esti autist
Pentru mine nu conteaza cluburile la care joaca cei convocati. Daca ne-am califica sigur, as vrea ca Nationala sa aiba jucatori numai de la Dinamo si Rapid! Voi astia care impingeti rivalitatile din campionat dincolo de limite, dovediti 2 chestii: ca sunteti frustrati si ca nu va pasa de Nationala tarii voastre. O seara buna, la revedere! A, si inca ceva: Si in seara asta Piturca a umplut a umplut cu smantana fierbinte gura contestatarilor! Si nu se va opri aici! Inghititi si pregatiti-va sa o luati de la capat!
ce-ai fumat azi, zi drept?,,,))))
sa mori tu? iar cand i ti inghit icuvintele o dai pe problemele tale de gramatica ? bine atunci sugi pulllllllllaaaaaaaaaaa si ] MUIE STEAUA MUIE STEAUA bagami as pula in familia ta
n-a vrut sa-l tina, l-a schimbat prin minutul 80. dar facuse 2 schimbari, cred ca s-a accidentat Lobont si dupa Marica.
te-ai obisnuit cu ale tale 150 de perechi ? neah ,au fost mai multi ...:)
Tot dati in Bourceanu, dar nu vad pe altul mai bun in pozitia lui, in afara de faptul ca sta foarte bine la mijloc, face mult efort, recupereaza multe baloane, mai si verticalizeaza! Nasol ca voi comentati doar din cauza ca joaca la steaua.. si cel care facea echipele, stefan radu in locul lu chiriches ? serios ??
:)) Atunci e clar!
eu ma supun majoritatii. daca nu joaca bine la nationala, normal ca trebuie sa intre Maxim si Sanmartean. dar Tanase nu e slab.
toti au jucat cu o minge.Chiar si MAXIM a jucat cu o minge))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.