FOTBAL » NATIONALA » ROMÂNIA - OLANDA, MARŢI, ORA 21:00, ÎN DIRECT LA ANTENA 1 ŞI LIVEVIDEO PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Sunt de aceeasi parere!
Si?Ai tu alta solutie??? El este titular la echipa de club,si are meciuri in picioarea. Pe cand Lobont si Pantilimon sunt doar rezerve.
ASTA A FOST CEA MAI BUNA :)))))
Fara Tanase si Cocis putem spera la un rezultat bun. Nu am nimic personal cu acesti doi jucatori dar nu sunt de echipa nationala. Tanase degeaba are talent(la fel ca Lutu desi acesta din urma era mai talentat) daca este indolent si nu are creier. Chiar ma mir ca nu a fost convocat, probabil cu Tanase in teren nu mai castigam in Turcia.
de acord cu formula asta, insa cu 2 mentiuni. 1. sper ca Mutu din postura de titular sa joace altfel si sa puna osul. pentru ca intrat ieri seara pe final de meci, parea ca pestele pe uscat. 2. Marica sa fie mai incisiv la finalizari. pana la urma rolul lui e sa marcheze goluri, iar in ultimele meciuri la nationala a ratat foarte mult. cu Andorra a fost nevoie de cel putin 10 ocazii inainte sa marcheze un gol, iar cu Olanda, cu siguranta nu va avea acelasi numar de ocazii.
gafarusanu asta asa cum nu-l plac nici eu nici nimeni NU A PRIMIT NICI UN GOL IN 3 MECIURI ALE NATIONALEI!!! DECI LASA-TE DE FOTBAL SI MUTA-TI CUIBUL IN UNGARIA!!!
dar ala nu e de aceeasi natie cu noi :)))))) E tsigan-ungur ....gabor :)))))
Daca-l ironizati si cand joaca bine, m-am lamurit cat de obiectiv sunteti ! Acum, dupa un meci castigat impotriva asteptarilor, ar fi fost de dorit sa ne amintim ca suntem toti de aceeasi natie si sa ingropam securea razboiului !!! Felicitari pentru Piturca, Goian, Tamas, Tatarusanu, Pintilii s.a.m.d. pana la ultimul trcut pe foaia de arbitraj. Ati dovedit cas sunteti pe un drum bun !
Acum avem sansa sa le multumim la Olandezi ca nu au fost si nu sant de acord sa intram in Europa. Sper sa fie in tribuna la Bucuresti cateva plancarde de multumire pentru increderea acordata Romanilor.
Acest meci este o finala si de aceia trebuie tratata ca atare. Piturca stie ca victoria e vitala pentru a merge mai departe. Bravo Piti! Super! Mai departe asa. Jos PALARIA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.