Alte știri din fotbal
S-a lăsat cu nota 2 după Universitatea Craiova - FC Voluntari: „Și-a făcut ghem echipa. Face umbră fotbalului!”
0
Concluziile lui Filipe Coelho, după 3-1 cu Voluntari. De ce spune: „Nu e stilul meu”
0
„Problema este la noi” » Ce simte Florin Pîrvu că trebuie să facă Voluntariul, după al treilea eșec consecutiv
0
Lovitură grea pentru campioană » Riscă să nu mai joace deloc în 2026
1
Știri din fotbal internațional
Dramă târzie: Liverpool se salvează în minutul 90+9, după ce a fost condusă aproape tot meciul de „coțofenele” lui Jaissle
1
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
1
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
DAca nu ne "pica" Dudelange in grupa, sigur ne calificam!! Restul nu conteaza, batem pe oricine!
Acum se fac calcule cum sa cadem intr-o grupa cu echipe mai putin valoroase??? Baaaaaa! Sa cadem cu cele mai bune dar sa joace un fotbal pentru public. E doar fotbal.
Ca sa vedem cât de slabi suntem, ne uitam la urna 3 și vede Irlanda și Irlanda de Nord, campionatele lor sunt mult mai slabe,dar compensează prin muncă și dăruire, nu vreau sa fiu pesimist dar cred că ăsta ptr noi era ultima șansă de a fi în urna 3,de acum încolo este nevoie de muncă, nu ne putem amăgi, trebuie sa batem peste tot, nu contează cu cine jucăm, deja am ajuns destul de jos.
E inselatoare chestia cu intinerirea. Media de varsta a formatiei cu care a inceput la Podgorica e de 29 ani si 1 luna. Nu prea arata a "echipa tanara". Sapunaru si Moti au 34, Tatarusanu si Keseru 32. Chiar si Maxim sau Chipciu, pe care ni-i imaginam inca tineri, au trecut de 28, respectiv 29. Daca aduce tineri si ii tine pe margine nu inseamna ca intinereste echipa. Sau, in sfarsit, nu cred ca putem concluziona ca mandatul lui se caracterizeaza printr-o astfel de actiune.
Contra este un norocos-sta bine la statistici. Sa dai un gol din gafa monumentala a portarului advers si sa nu primesti gol dintr-un penalti ratat (aparat bine de Tatarusanu) nu reuseste orice nationala. Sa vedem la calificari daca isi mentine acelas noroc: infrangeri putine, calificare ratata la mustata ? Oricum, va ramane cu meritul ca a intinerit echipa.
Eu zic ca e bine ca am picat in urna cu Albania, macar asa evitam sa cadem in grupa cu ei si sa ne arda iar. Partea trista e ca pe noi ne bat cel putin 3 echipe din urna a 5-a cam la orice ora. Apropos, cum comenteaza specialistii faptul ca Bosnia e in urna 2?
Ce treaba are acest articol cu comentariul tau, aveti o obsesie si nu puteti dormi, tratativa fratilor..
Cum e posibil ca nimeni din frf sa nu cunoasca regulamentul ? O victorie mare cat o... infrangere ! Ii ajuta doar lui gurita la palmares (fara infrangere).
Vai de *** noastra:)) PS *** uta !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai noi am ratat calificari si cand am fost in alte urne valorice.Important este INCEPEM sa jucam fotbal.Apoi vin si calificarile. HAIDE UTA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.