Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
1
Știri din fotbal internațional
Din Liga 5, convocat la Campionatul Mondial! Cum arată lotul naționalei din Noua Zeelandă
0
Camere goale și cereri false de la FIFA » Marele eșec care se conturează înainte de Mondial
0
Freiburg - Aston Villa, finala Europa League » Încă un gol fabulos în final de repriză
0
Răsturnare de situație! Sergio Ramos blochează transferul internaționalului român
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Pai da si care drq s-au mai evidentiat de am dat cinci goluri, ca din tot articolul reiese ca am fost la un parastas unde ne-au zdrobit aia cu bataia
Cica Man a fost lemn Tanase !!
Pai iti spun eu ce au facut.. Exact ce a trebuit pentru ca echipa sa inscrie 5 goluri... Iar al de maxim si alibec exact ce a trebuit ca echipa sa ia 3 goluri. Man si Tanase au facut exact ce tb sa faca.. sa tina jocul sus, sa puna piciorul, sa obtina cornere, lovituri libere si sa puna presiune astfel incat sa se inscrie golurile alea... Dar tu cum probabil le ai cu echipele de spanioli ratati nu ai habar
stai sa l vedem si cu cineva care joaca cu miza cum ar fi Norvegia, asa cu Malta, Belarus si bunica ajunge messi.
tanase si man , hai aia de plangea toata tara dupa ei, ce-au facut marile valori nationale ??
Cand ai 13 indisponibili iei ce poti. Daca nu cunosti sau intelegi contextul de ce naiba mai comentezi?
Man și Tănase au intrat și ei?!
O selecție foarte ciudata, ca sa ma exprim elegant, cu foarte multi jucatori la o vârsta foarte înaintată pentru un debut la naționala. Dejamagitor si chiar daca l-am apreciat pe Radoi ca jucător nu cred ca locul lui este, deocamdată, la națională. Al doilea mitan penibil, noroc ca nu s-au trezit aia mai devreme ! Sper sa fiu contrazis la următoarele 2 jocuri
Cica Vali Cretu nu s-a remarcat ;)))))))) Bah, lasati-va de jurnalism sportiv. Nu sunt stelist deloc dar baiatul asta a jucat extraordinar pentru un fundas dreapta.
Astea ne sunt ""valorile "", balta nu mai are peste ! Cu astfel de jucatori NU AVEM NICIO SANSA cu norvegienii !O sa ne linisteasca aia definitiv cu un 3-0 decent , de bun simt ! Urata vremuri la orizont, numai tatuaje, barbi, obraji nerasi si geluiti! Come e trista la vita !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.