Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut amicalul cu Motor Lublin! 3 goluri încasate și o veste bună pentru Nuno Campos
9
U Cluj - Ujpest, în al doilea amical al verii: Ștefănescu ratează două ocazii mari
0
Încă o plecare de la Petrolul!
0
Pancu nu poate face nimic » Se întoarce la Rapid doar ca să-și rezilieze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Tragedie pentru Cody Gakpo, chiar în timpul CM 2026 » Partenera sa a anunțat pierderea sarcinii
0
Manchester United ar putea primi despăgubiri de milioane de euro din partea FIFA, după accidentarea gravă a jucătorului la CM 2026
0
Cum a sărbătorit Joao Paulo calificarea nesperată a Capului Verde
0
Șucu transferă de la Mondial: 2,5 milioane pe adversarul lui Mbappe
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Și tu,după cum citești, ești chiar mai prost decât prevede legea...!!!
Aici ai dreptate, nu ca ar fi Ivan mare pierdere, dar toti am ras de bufonul Edi facand pe selectionerul. Se pare ca a fost amuzant de vreme ce i s-a prelungit contractul de munca.
Despre IQ,uită-te-n oglindă!!! Că ești prost ca noaptea!!! Despre ivan,mi-am zis părerea și nu trebuiw să corespundă cu a proștilor, recte tu.....
Ivan= ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Spune-i sefului tau sa ii cumpere un Rolls juniorului poate asa iese din friend zone
https://imgur.com/a/QWngKP4
Da băi, Edjouma este ăla corectu', că la faza aia a făcut un stop pe piept prelungit pe mână și apoi și-a agățat (a lovit de fapt) piciorul stâng de Ivan, finalizând totul cu zvârcoliri și rictusuri marcă înregisteată Fcsb... Cam de câte penaltyuri aveți nevoie în fiecare meci??
Andrei Ivan este un exemplu de corectitudine care nici usturoi n-a mâncat, nici gura nu-i miroase. Dovada cinstei lui s-a văzut la meciul cu FCSB când, după ce îl faultează evident pe Edjouma, în careu, cere arbitrului să-i dea acestuia galben pentru simulare, lucru pe care minunatul arbitru îl și face, sub acoperirea arbitrului rapidist Cătălin Popa de la VAR. Așa că pe explicațiile lui că nu știe de ce n-a fost convocat trebuie să punem bază 100%.
Cel mai slab antrenor ever . Nu asa se face . Nu este tarlaua lui taticu tau . Nu dai cel mai bun atacant afara pentru ca a vorbit la telefon
Ivan nu a confirmat niciodata la Nationala. Singurul lui atu din prezent este ca Romania nu are in prezent atacanti cat-de-cat performanti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.