Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la aspectul maturității” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
0
„Nu se mai poate continua în halul ăsta!” » Robert Ilyes, nervos după înfrângerea cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Ce notă a primit Cristi Chivu, după ce Inter a demolat-o pe Como: „Le răspunde celor care susțineau că e soluția mai bună”
0
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Catalanii se distrează
0
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
4
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
"... and you can quote me on that!" - said the pool boy slamming the door. Apoi, se urca agale in Mustangul lui prăfuit pe dinafara, dar - oh! - atât de lustruit de ani si rochii de matase pe bancheta din spate, dispărând in văzduhul poluat dar totuși auriu. "Încotro?" - își zise el in gând, cu un zâmbet asumat, exersat de-a lungul anilor. "Arizona e plina de piscine si de doamne bine, dacă îmi permiteți" - ii zise Mustangul. "Iti permit, cum sa nu-ți permit, prietene...?" - își zise Bastenitos in gând, mestecând agale scobitoarea ce l-a făcut legendar in California si a wanted man in alte patru State plus doua Provincii canadiene.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Amice, este vorba despre...cum.doreste sa se prezinte nationala Romaniei..este vorba despre optiuni...teoretic, oricine poate sa faca ce.vrea cu corpul lui...practic, vezi la nationala Germaniei asa ceva ? Sau la Bayern ? Te prezinti in costumul de prezentare OBLIGATORIU, al nationalei...sincer, cum arati in costum calcat la dunga, camasa alba, cravata...deci o tinuta eleganta si tu ai parul albastru...a, vi in bermuderi, camasa inflorata, fa.ti parul verde. Dar cand reprezinti o tara, ai un costum, trebuie sa ai o anumita tinuta...nu sunt un batran comunist, sa cer tunsoare regulamentara...dar cand reprezinti CEVA sau pe CINEVA, trebuie sa arati CUMVA...cand atragi atentia prin asa ceva, e clar ca ai o problema....atrage atentia prin ce faci tu...nu prin ce a facut frizerul...iesi in evidenta prin realizarile tale, nu prin ceva artifical....totul tine de.politica federatiei, de regulamentul intern. Din pct meu de vedere, parul albastru nu se potriveste cu costum si camasa alba...Grizmann parca a fost roz in cap...dar nu la nationala. Fiecare cum gandestr, dar cand faci parte dintr.un grup, trebuie sa accepti regulile grupului.. as prefera ca Ratiu sa iasa in evidenta prin joc, nu prin culoarea parului.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** numită adrian cristea e urmașul lui Karl Lagerfeld?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vad ca-i criza de subiecte. Nu mai stiti ce sa scrieti daca ati ajuns sa publicati declaratia asta de doi lei. Vedeti ca la Roma e campionatul european de atletism...
Are si Printul dreptatea lui. Ce mai e si asta??
Situatia lor oricum e albastra.
Bai geniu carpatin,aia s au vopsit atunci DUPA ce au bătut Anglia și erau deja calificati din grupe Că nu a fost o idee bună a dovedit o imediata eliminare după meciul cu Croația
Daca taceai filozof ramineai !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.