Alte știri din fotbal
Etapa #5 din Liga 2 » Dorinel vs Oprița, debut pentru Leo Grozavu, Ionuț Chirilă caută a doua victorie cu „grădinița”
0
Cum a ratat Nae Ungureanu finala vieții cu Craiova Maxima: „Eram căpiați! Du-te la facultate, du-te la ăla... Iar șoferul Ciocan nu a avut ciocan”
0
U Cluj, anunț la prima oră, după eșecul cu Petrolul » Înlocuitorul lui Coubiș, prezentat oficial
0
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
4
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A » Debutează fostul atacant de la FCSB?
0
Au făcut curățenie în propria peluză! Interziși pe viață: „Diverse cazuri de violență sexuală, fizică și psihologică”
0
Zeljko Kopic a spart tăcerea » Primul interviu in extenso, după ce a plecat de la Dinamo: „Nici nu mi-aș putea imagina acest scenariu!”
1
Ruben Amorim, debut cu victorie pe San Siro » AC Milan a câștigat din nou în Serie A
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Vi se pare normal ca in lot sa fie 5 fecesebisti? 2 dintre ei chemati de generalul *** doar cu speranta ca fiusu' va fi candva antrenorul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai mult de jumatate din lista asta nu au valoare nici macar de playout in liga 1. Si daca vreti, detaliez: Sapunaru, Chiriches, Grigore, Pintilii, Ropotan, Chipciu, Torje (hahahaha, poate cel mult la minifotbal), Stancu. Multi par selectionata geriatrica a Romaniei cu Rat si Sanmartean pe acolo. Bine ca nu l-au adus si pe Goian, Oprita, Ghionea si Bostina. Nu am sa inteleg niciodata ce vede "selectionerul" la piticul ala de Torjinho care in afara de a pierde mingea nu a facut nimic notabil in cariera. De fapt, da, a ramas celebru pentru filmarea aia cu "Steaua e numai una" si cu imaginile alea cand plangea ca un barbat adevarat ce este....In rest, pacaleste fotbalul ca si Stancu prin Turcia. Ma bucur ca a fost adus si camilarul ala de Grigore de la o echipa pe care nu o pot pronunta. Baieti, locul 4 in grupa il avem asigurat, ne bat si albanezii, ascultati ce va zic, ma bufneste rasul cand ii vad pe unii pe aici care viseaza iesit din grupe sau altele si mai si...
Ia-l acasa si du-l la nevasta-ta!
Hapciu e in crestere. Ceilalti doi sunt discutabili pe hartie. Daca te uiti la "concurenta" pe posturi iti vine inima la loc. Intre Tosca(cu limitele lui), un Rat care a revenit de putin timp pe teren si un Filip care nu e doar limitat ci si foarte agitat. La Pintilii lucrurile stau la fel de "bine": Ropotan, Hoban si Prepelita.
GABY MURESAN E MAI BUN SI MAI "CURAT" DECAT BOURCEANU , PINTILII SI CHIPCIU LA UN LOC ....!!!!
Intre cei doi abramburiti Torje si Popa e greu de ales. Mai ales ca ultimul nu a mai jucat deloc in ultima vreme.
Corect ar fi dintre fundasi sa cada de la convocare Razvab Raț e total depasit si pustiul de la Steaua Alin Tosca iar dintre fundasi nai ce sa cauți cu Ropotan sau Andrei Ivan .la atacanti e mai greu de renunțat la unu eu personal aş renunța la Bogdan Stancu mi niciodata nu mi a placut dar cum am vazut ca multi il considera un castig ptr nationala atunci sigur o sa cada Ioan Hora.
Nici nu l-am vazut pe prostu' de Chipciu in lista.. Doamne fereste!!! Tamas si Nita sunt mai in forma decat toti ceilalti la un loc: Lung, Filip, Ropotan... Mureasan nu a avut loc!? Macar sa stim o treaba.
De Adi Popa ce sa mai zici? Un lot tare dubios, sper sa mai faca niste schimbari pentru Euro, in special la mijlcoasi
Sa nu uitam de Chipciu .... Chiar si Tosca sau Pintilii sunt alegeri discutabile.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.