Alte știri din fotbal
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Surpriză pentru Universitatea Cluj! Revelația Superligii revine la națională după aproape 5 ani
0
Basarab Panduru, prima reacție după schimbările făcute de Mirel Rădoi la FCSB: „Asta vrea”
6
Craiova contraatacă după decizia LPF: „Ne deranjează, poate le e teamă!” » Săgeți subtile: „Toată lumea va fi invitată de noi la petrecere”
1
Știri din fotbal internațional
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor: echipele de start
1
Mohamed Salah a scris istorie pentru Liverpool din primul minut al meciului cu Galatasaray
0
Fosta adversară a României a naturalizat un jucător de la Borussia Dortmund » Schimbă naționala înainte de Cupa Mondială
0
Faza optimilor de finală ale Ligii Campionilor debutează cu Galatasaray - Liverpool: gol anulat în minutul 62
1
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Ca fundas central langa Grigore ar trebui sa fie Moti sau Gardos. Cel putin Gardos fata de Chiriches a mai jucat, chiar titular si a facut-o bine. Iar Moti joaca meci de meci la o echipa care joaca in CL, plus ca se intelege cu Grigore.
Pune caii la caruta si mars in padure la furat de lemne.
auzi la bashinosu de Iordanescu na dormit toata noaptea avea inflamati hemhoroizii!
sunt patru dupa care dau vina unu pe altu ...fripturisti!
Chiriches trebuie sa-si gaseasca locul la echipa lui de club, pana atunci...nu merita sa fie titular la nationala. N-am nimic cu el. E un fotbalist cu potential mare. Imi placea si imi place mult. Dar el trebuie sa realizeze ca fara munca nu se poate. De asemenea...trebuie sa realizeze ca joaca fundas central si nu poate sa iasa mereu la picior cu mingea. Degeaba ii ies 10 de faza daca greseste una si din aia ne luam gol. A fost dezastruos la nationala in ultimele meciuri.
lasa vrajeala si da fuga sa votezi cu FONTA sa ne mareasca si noua salaru.;))))))))))))))))))
Mi-e frica de nea cascheta,e depasit omul ca o dacia 1300 azi.
A fost 1-4 la meciul din toamna anului 2012 cu Olanda. Arena Nationala arhiplina(recordul respectiv inca nu a fost batut) si totusi..Un Tamas in mare forma, cred ca "alimentase" in seara de dinainte..La un moment, voia chiar sa iasa de pe teren crezand ca a luat rosu.. Sper in calificarea asta..o sa fie frumos de vazut jocuri in Franta..Poate pana atunci mai cresc si 2-3 juveti si vin si ei la turneu..Ma gandesc la un Vatajelu, Ivan, Baluta..Vedem! Forza Stiinta!!!
Cred ca e cea mai surprinzatoare si poate cea mai buna formula de echipa. F bun com. tau. Ar fi o echipa mult mai echilibrata, iar Chiriches ar putea sa-si gaseasca cu adevarat locul!
Tot respectul pentru Pintilii, un jucator valoros, dar parca foarte multi antrenori (inclusiv "Nea Cashketa") ne povesteau ca nu vor mai ajunge la Nationala Romaniei jucatori din campionate "exotice" (camile, ca sa inteleaga si dinamovistii). Probabil Pintili joaca intre timp in Premier League sau in La Liga.....dar nu stim noi. Vad ca a fost folosit in ambele "formule" de echipe. Eu sper ca icoanele pupate de mult-prea-credinciosul fariseu, pardon, selectioner sa il ajute macar la meciul asta...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.