Alte știri din fotbal
Noul transfer de la FCSB face exact ce vrea Becali » Cum ar putea arăta echipa cu el în teren
5
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
3
Cristi Manea, reacție clară despre viitorul său în Giulești! „Ca printr-o minune, m-a făcut bine!”
1
Jucătorul în care FCSB își pune cele mai mari speranțe în sezonul viitor:„E important și interesant pentru noi”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA a deschis „Cutia Pandorei”, Oliver Kahn intervine: „Dacă tot rescriem istoria fotbalului, am o sugestie”
0
Charalambous vrea să-i dea lovitura lui Dinamo! L-a văzut în Superligă și l-a cerut la noua echipă
0
La câți bani a renunțat Radu Drăgușin pentru a semna cu Fiorentina
0
Cristiano Ronaldo se gândește deja la Euro 2028? Starul portughez își lasă o portiță deschisă
1
Lifestyle
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
5
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
*** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nea Puiu îi face echipa lui Radoi? Poate a uitat ca Dănciulescu, Timofte și Craioveanu aveau interzis la naționala pentru ca nu erau “prieteni “cu el.
sa nu uitam cea mai rusinoasa infrangere din istoria Nationalei...ne a batut Albania pe teren neutru
Pere Pulet e aerian! Face lobby pt Gigi, sa mai vanda si el ceva. Ce sa caute asta in națională că-l ia vântul daca bate mai consistent? Il iau adversarii pe sus si nici cu tavalelile si simularile nu merge la nivelul asta. Ba mai mult decât atât, Pere Pulet afirmă ca nu se poate face echipă națională fără el, nu ca sa fie macar in lot.
Ce sa caute acolo ? Sa faca curat in vestiar ?
Credeam ca zice de Mihaila!Dar eu sunt vinovat,pentru ca am uitat ca Becali a zis ca vrea sa-l vanda pe Tanase!
Din multimea de specialisti in fotbal nu se gaseste unu sa spuna ca deodata Hagi si Staicu in echipa de start nu merge.Ei au acelas rol,de cordonator.Daca antrenorul nu isi da seama inseamna ca nu are ce cauta la carma nationalei.Radoi si in meciul cu germanii a facut greseli la schimbari,nimeni nu i-a reprosat,au considerat ca e OK.Noi nu avem asa slabi jucatori precum arata rezultatele,Asezarea ,alegerea jucatorilor e cat se poate de nepotrivita in functie de calitatile jucatorilor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rectificare....ajunge doar cine are pile, adică cine e cuminte si bea lăptic. Selectia nu o face selectionerul. El are rolul sa facă ce zic cei ce l-au pus la Naţională.
nu porea are ce cauta tanase la nationala , dar in fine :))) daca ajunge si asta la nationala inseamna ca poate ajunge orice amator din tara asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.