Alte știri din fotbal
Președintele lui Dinamo a tranșat lupta la titlu: „FCSB nu ne dă fiori foarte mari”
0
Pe ce stadion va juca Dinamo în play-off: „Una dintre arenele din provincie”
0
Andrei Nicolescu, vestea momentului în mercato: „Am încheiat deja și vom anunța în curând!”
0
Plecare total neașteptată de la Universitatea Craiova
2
Știri din fotbal internațional
Gafa incredibilă care a dus la eliminarea selecționerului român de la Cupa Africii
0
„Să vedem care e viziunea lor” » Impresarul lui Radu Drăgușin a vorbit despre viitorul la Tottenham: „E spre binele lor”
0
La doar 8 zile după ce și-a anunțat retragerea din fotbal, Ubbink a fost prezentat la o nouă echipă
0
Cu Ngezana integralist a treia oară consecutiv, Africa de Sud a obținut calificarea în optimile Cupei Africii
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
13
Mesajul lui David Popovici pentru practicanții înotului: „Sprint With The ...
Libertatea
Raport cutremurător: zeci de soldați moldoveni bătuți crunt în cazarme, ...
Adevărul
„N-am mai spus-o: Mircea Lucescu m-a vrut la Șahtior” » Bogdan Lobonț se ...
GSP SPECIAL
PNL și USR s-au unit împotriva PSD, ai cărui judecători de la CCR au blocat ...
Libertatea
Amuzanta asta:))))))Asta ne trebuia...Miron...Cristea..Tănase sau Mbappe Coman :))))))
Respect !
Ianis e de mic aşa. Ianis- nota 2 , Alibec -nota 1, Stanciu -nota 3. Restul au un 5 amărît...
Afara burleanu si radoi.. chiar nu se poate face nimic sa scapam de canceru asta de burleanu?? omu nu are absolut nicio legatura cu fotbalu' si ne conduce fenomenu' de atatia ani de zile.. tara mai penibila ca Romania nu exista..
Mironica, aceasta Loredana Groza a televiziunii.
Nu, prima schimbare a fost Sorescu, cel mai bun roman de pe teren pana atunci...
Bravo,esti curajos!TRAG UN SEMNAL DE ALARMA SERIOS PT TOTI USERII:aveam decat 3-4 comentarii cenzurate,deci nici poveste de a fi susceptibil de a fi blocat cu celebrul cartonas galben dupa regulamentul practic fictiv invocat de redactie...am scris un comentariu deliberat perfect curat,tocmai pentru a evita cenzurarea lui,dar in care il incriminam puternic pe Burleanu si pe cei nevazuiti din spatele lui,care l-au scos la suprafata si care trag nepermis de multe sfori in toata tara asta ramasa fara aparare...Ei,ACUM SURPRIZA,CUM AM TASTAT ADAUGA COMENTARIU,CUM MI-A APARUT INSTANTANEU BLOCAREA CU CARTONAS GALBEN!!!
BURLEANU OUT!!!!!!!!!!!1
Budescu tehnica brilianta, si-a demonstrat clasa si in cele 12-13 minute cate a jucat, a creat 2 pase de gol, din pacate nu are loc de pacalicii Stanciu si Ianis Hagi jucatori mediocri dar cu pile tipic dambovitene. "***" tinut 90 de minute pe teren pentru ce? Ianis era chinuit de minge de fiecare data.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Până la urmă, de la Middlesbrough, rămânem cu bucuria / satisfacția rezultatului final, din…2008.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.