Comentarii (44)
reteleanu
reteleanu  •  20 Iunie 2019, 12:18

bai, lasati calculele!! asa cum zic toti cei de pe aici (chit ca nu ne pricepem noi la fotbal), nu te apuci sa calculezi cand ai si tu in sfarsit o echipa adevarata, care poate sa joace fiecare meci la victorie!

1213785285311900
Adrian Ionica  •  20 Iunie 2019, 12:17

Au castigat un meci si toata lumea a luat o razna ! Daca era dupa scenarii aveam 6 stele pe emblema ! Ziaristi neprofesionisti si superficiali ! Luati exemplu la the sun.bild.g dello sport...astia nu se mbata cu apa rece si fac statui la regi !

steaua_clinceni
steaua_clinceni  •  20 Iunie 2019, 12:20
Postat de adiktedz pe 20 Iunie 2019, 12:17

romanii și calculele, deja e un stereotip

La Halep am calculat locul 1 pana a cazut pe 8 :)))))

adiktedz
adiktedz  •  20 Iunie 2019, 12:17

gizeh
gizeh  •  20 Iunie 2019, 12:09

"Jurnaliştii" s-au apucat de făcut calcule. Ele se fac după partida cu Anglia!! Vineri voi fi la stadion,cum am fost şi la VICTORIA împotriva Croaţiei! Forza ragazzi! Se "naşte"o Naţională cu potenţial! HAI ROMÂNIA! #SemperFidelis!

marcelclujnapoca
marcelclujnapoca  •  20 Iunie 2019, 12:07

Si jucatorii nostri o sa le arate jucatorilor francezi obrazul daca nu vor , ca doar Kovaci le-a dat 2 de 11 metri desi le-au ratat ! Asta inseamna sa ai arbitri la turneele finale ....

sepsi.osk
sepsi.osk  •  20 Iunie 2019, 12:08

In grupa B inca nu s-au jucat meciurile din etapa a doua, dar voi deja faceti calcule!

tandd
tandd  •  20 Iunie 2019, 12:05
Postat de 7manuel pe 20 Iunie 2019, 11:59

Daca-i 0-1 n-ar fi o problema prea mare. Sa nu fie 0-3 sau 0-4. Anglia este net superioara Croatiei si ne va fi f.f. greu sa rezistam presiunii la care vom fi supusi timp de 90 de minute. Totusi, sa speram ca baietii vor da totul din ei si ca avand si putin noroc vom scoate un rezultat pozitiv.

anglia a jucat foarte bine cu franta,a avut si ghinion cum si franta la randul ei a ratat 2 penalt,dar a dat goluri cu maaaare sansa.In prima repriza pana prin min 35-40 franta avea 0 la suturi pe poarta,spre poarta,ocazii de gol,a fost dominata net in prima repriza