FOTBAL  »  NATIONALA  »  ANGLIA U21 - ROMÂNIA U21 2-4

ANGLIA U21 - ROMÂNIA U21 2-4 // VIDEO+FOTO » Ratare uriașă a lui Andrei Ivan în debutul partidei cu englezii!

Articol de GSP - Publicat vineri, 21 iunie 2019 19:52

România U21 a început în forță meciul cu Anglia U21, în cadrul Grupei B, de la EURO 2019. Andrei Ivan a avut prim-planul în debutul meciului, irosind două ocazii uriașe.

În minutul 6 al partidei, Andrei Ivan (22 de ani) a șutat din colțul careului, direct în portarul englezilor.

După doar un minut, George Pușcaș (23 de ani) a pasat perfect pentru același Andrei Ivan, în fața porții, dar acesta din urmă a ratat ținta, nimerind bara englezilor.

VEZI AICI OCAZIILE LUI ANDREI IVAN

Ocazii Andrei Ivan

Andrei Ivan pune în pericol poarta englezilor de două ori într-un minut.

Publicată de TVRSport pe Vineri, 21 iunie 2019

EURO U21 2019 » CLASAMENT GRUPA C

EURO U21 2019 » PROGRAMUL GRUPEI C

18 iunie

Azi, 21 iunie

• 19:30 - Anglia - ROMÂNIA (Cesena)
  • 22:00 - Franța - Croația (Serravalle, San Marino)

Luni, 24 iunie

• 22:00 - Franța - ROMÂNIA (Cesena)
  • 22:00 - Anglia - Croația (Serravalle, San Marino)

VEZI ȘI:

Românii au invadat Cesena! Atmosferă fantastică creată de cei 10.000 fani „tricolori”

AICI ai cele mai interesante statistici + clasamente în timp real din fotbalul intern și internațional!