Alte știri din fotbal
Detalii despre atacantul ochit de FCSB » MM Stoica dezvăluie: „Nu seamănă cu Bîrligea, mai degrabă cu Drăguș”
0
Ce sumă trebuie să achite Ioan Varga pentru a calma spiritele la CFR Cluj
0
Iată DOSARUL COMPLET de la Securitate al lui Dan Șucu, informatorul „Mircea Crișan”: „Voi respecta toate indicațiile” + „Timid, greoi în gândire, bâlbâit. Un mediocru necesar!”
5
Transfer iminent la Dinamo! „Câinii” au bătut palma cu fotbalistul care a eliminat-o pe FCSB
1
Știri din fotbal internațional
„Nu sunt la nivelul nostru! Au avut noroc” » Mesaj fără echivoc înainte de FK Auda - FCSB
0
Auda - FCSB, meci de milioane! Suma minimă pierdută de roș-albaștri dacă nu se califică
0
Universitatea Craiova - Levski Sofia, totul pentru calificarea în turul 3 din Champions League » Echipa de start pregătită de Coelho
0
Colegul lui Darius Olaru, atacat brutal în Bruxelles! » Hoții l-au dat jos din mașină pe vârful lui St. Gilloise
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Un șofer de TIR român a încercat să treacă peste polițiștii de frontieră ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan retrage HG-ul pe Biodiversitate și trimite legea în Parlament: ...
Libertatea
La ce-a facut Puscas s-a pirdut meciul? Fals, un antrenor fara carte , fara scoala, la ce sa te astepti? Cu o echipa facuta din rezerve si non valori e GRELE...????
Dan Petrescu, Razvan Lucescu, Sumudica, chiar si Olaroiu. Toti au castigat trofee, au ceva experianta. Burleanu sa puna mana pe telefon acum!
Nu trebuia să gândești de două ori. Du-te, băi, capătă experiență, termină-ți școlile, mai ai multe de făcut în viață. Te-ai aruncat la nada federației, altfel nu există. Să conducă Stoichiță și interesele pe care le reprezintă, în numele tău. Fii decent și dă-ți demisia.
O fi jucat nationala,***o sa fii mai echilibrat si nu o sa mai vezi stelute peste tot,cu atat mai putin prin liga 1..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Avem 4 jucatori care joaca in serie a! si joaca, meci de meci ! Avem jucatori care joaca titulari meci de meci in Rusia si Grecia, campionate bune..! inca vreo 2 care joaca in Turcia, meci de meci ! avem jucatori care au avut rezultate bune si foarte bune la europenele de tineret ! stiu, nu este chiar foarte mult, dar nici putin ! si totusi suficient sa nu te bata Armenia, adica neica nimeni in fotbal !
Trebuia sa il scoata adica incepi meciul cu un atacant faci 2la 1 si joci cu 2 atacanti?
Cat e Burleanu la șefie bine nu va fi. Și nu-l mai cereți pe Șumi ca Burleanu vrea vasali nu antrenor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact
o sa vina cu chestia aia ..atat timp cat mai sunt sanse matematice refuz sa demisionez ,ma doare in freza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.