Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
După Dinamo Zagreb - FCSB, Charalambous comandă o ședință cu Becali și MM: „Trebuie să existe o schimbare”
0
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Ahahahaha, ciobanul....va roade pe maț, asa-i? :))) Nici nu îți poți imagina cât de mult îl urăsc pe acest cioban, dar în același timp apreciez un lucru la el, faptul ca un cioban a reușit sa pună pe jar și sa creeze o adevărată isterie în rândul iubitorilor de fotbal din România.
Eu vb despre jucătorii selectionatei României, nu am treabă de unde vin...
daca ai avea un dram de decenta .. nu te-ai lauda cu titlurile arbitrilor !!de fapt dupa introducerea var ...n-o sa mai intrati in play off!!
Cred că Ră2 nu știe să-i pună în teren,prea e haos în toate compartimentele.
Dati-l afara pina se gandeste el!
daca te referi la jucatorii fcsb .. in afara de tanase ..care nu trebuia bagat la 2-1 ..nu am de cine sa ma leg
doua clase ca trenul!
u;timele trei titluri castigate impotriva tuturor
Poți sa-i spui simplu: finul ciobanului! Atunci într-adevăr, numele nu mai contează, ai spus tot!
pai tocmai asta-i ..ca i-am vazut o data cand ne-au calificat la europene ...ce te face sa crezi ca bursucul ii poate transforma ??!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.