Alte știri din fotbal
Ultimatum din Bănie pentru Filipe Coelho: „Cauționăm până joi!” » 3 jucători criticați: „Ca un începător”
0
Notele GSP după Universitatea Craiova - FC Argeș » A intrat ca salvator și a ieșit dezastru pe două picioare
0
Dani Coman, imediat după victoria de la Craiova: „Pe el îl felicit în mod special”
0
După victoria cu Universitatea Craiova, Bogdan Andone a dezvăluit discuția cu Gigi Becali: „Asta i-am spus!”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie mare pentru fotbalistul lui Bayern » Cu el vor să îl înlocuiască pe Bruno Guimaraes
0
Como și-a adus fundaș din Premier League
0
Revenire oficializată la PSG: titularul Franței va evolua sub comanda lui Luis Enrique
0
Cel considerat creatorul celei mai mari răsturnări de scor din istoria fotbalului a semnat cu noua echipă!
1
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
5
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
5
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
de ce trebuie sa aiba mutu atitudinea asta in teren??de ce se credeel cea mai mare vedeta si poate striga pe cine vrea??cum credeti ca se simt ceilalti cand vad ce face mutu?striga ca nu i se paseaza!!pai ce are??henry ar trb sa-i ia la bataie pe vieira sau io stiu care ca nu ii paseaza? cu atitudine din asta niciodata nu va fi o ECHIPA.pt ca fotbalul este un joc de echipa, chiar cum a zis comentatoru aseara cand mutu vroia sa faca totul singur!! iar umflatu ala de mitica bineinteles ca trebuia sa-si bage nasu"cica Romania sta numai in mutu".ff gresit!dupa parerea mea.eu zic ca fara mutu ar juuca si ceilalti mai degajati!! si nu conteaza ca am pierdut, conteaza atitudinea pe care trebuie sa si-o schimbe unii!! hai ciao
multi jucatori de la steaua ...adusi degeaba pentru nationala; poate doar pentru buzunuarele verilor becali (cei trei care au speriat liga)
http://mada-sites.blogspot.com/
Cel mai trist e, ca cei din federatie, Piturca, jucatorii, si etc, nu citesc lucrurile pe care le scriem noi aici....ca ar avea de invatat din astea!
mutu , este umflat de presa, vorba unuia de mai sus, daca se puneau drobgolurile de asara castigam cu 6-1, auzi gluma la ei , mutu mai bun decat hagi, vise ba-i dinamovistilor- hagi>mutu belodedici> g.popescu petrescu> andone ilie dumitrescu> raducioiu.. STEAUA>dinamo
salut si hai romania !!! .. cand batem "pupam" tricolori ...nu se poate aja .. daca pierdem criticam ..in loc sa fim alaturi de echipa .. sunt de acord cu unele comentari .. nicolita nu are ce cauta la nationala .. marica are totusi valoare dar un d.niculaie sau un m.niculaie ( ff in forma ) aducea un mare + in echipa acolo in fatza ..cat despre dica ufff...poate peste vreo 4 ani mai prinde si el un sezon bun ..
Plm, oameni buni, nu mai vorbiti de nationala....ca nu mia avem asa ceva....totul incepe de la antrenor.Continua cu jucatorii, care se bazeaza pe vorbe, si pe vise. Sa zicem, ca Luxemburg pierde cu Moldova, inseamna ca si noi ii putem bate, pentru cca au pierdut cu o echipa slaba. Si pe cand jucam cu ei, ne facem de rusine, ii batem cu un gol, sau 2. Si dupa aia, gasim vinovatii: arbitrii, terenul, etc. Asta e realitatea. Si asta a fost doar unu din exemple. Daca ar fi Profesionisti, ar trebui sa joace pe teren, si sa nu mai auzim atatea de ei cu gura lor la televizor. Deja e o telenovela ce fac astia. Inainte de meci,la stiri, innebunesc, cand ii aud, "ca avem sanse la euro, pt ca, franta a jucat slab contra nush cine", sau ca ii putem bate pe olandezi. Astia la Euro, vor merge, nu vom auzi nimic de ei, si ne vor da scoruri de handbal. Asta e. Sa-i lasam sa vb cat vor. Din pacate pt noi, nu vom avea satisfactii la Euro. Vom fi doar niste "amatori".
bah, va iau natia in pwla, daca va mai luati de stelisti.......... ce sa faca bah cu lesinatu ala de cristea, ca daca il bagi in teren, nu-ti sare in ochi cu nimic, este genul lui rosu........ asa ca sugeti pwla lui piturca
Nu va speriati! Asta este echipa Romaniei.De unde alti jucatori.Israelienii ne-au aratat ce inseamna sa fii patriot. Oare au vazut si ceilalti din grupe ce au facut cu apararea noastra? Eram oare in curtea scolii? Sa fim seriosi cu visurile de la europene.Mutu este bun, daca si ceilalti il ajuta.Dar chiar vrea el toate mingiile? Nu intelege ca este o tinta sigura pentru jucatorii adversi?
ba fratilor, dar voi cand o sa intelegi ce inseamna, sau ma rog...ce ar trebuii sa insemne un meci amical? acolo nu te duci sa castigi, indiferent de echipa.....acolo te duci sa iti aflii calitatiile si slabiciunile.Parerea mea e ca V. Piturca e un mare antrenor dar cum traim in Romania niciodta nu vom avea rezultate bune din cauza presiunii,presiunea ce le oferiti voi , criticati absolut totul iar de ziaristi si reporteri sa nu mai zic ca stiti la ce ma refer....si inafara de asta ....ce conteaza da nationala are nush cati de la steaua si nu a adus de la rapid ca is mai buni.Nu sunt stelist dar daca Piturca are mai multa incredere in anumiti jucatori,care e problema voastra? lasa-ti sa arunce in teeren ce stie ,ce e de calitate si vom vedea la Euro , stiu ca e timpul ca generatia asta de nationala sa faca istorie in fotbal,,,dar cum vreti sa faca cand voi deja va sugeti intre voi de nervi ca au pierdut un amical.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.