Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
alti ratati nu gasi tov. beizadea lucescu? varga, maftei, tibi gheoane, radoi...in atac debusolatii marica si mutu...singurii care au jucat ceva sunt chivu, cristea si apostol. restul sunt buni la facut boxpaletzi. frumoasa reconstructie, nu am ce zice. apropo, radu stefan nu e bun? cea mai "echipa proasta" evar pe teren. sper sa scapam de lucescu jr cat mai repede, atfel o sa ajungem sa facem egal (bun egalul, nu?) cu feroe si o sa iesim in piatza universitatii
bine zis...e mult prea bun rrazvan asta:-j vai mama noastra...
Ai dreptate!Din pacate copiii de azi nu au idoli:(Foarte,foarte trist!
generatia de rugina...
ADIO, generatie de mucava.
Holy cow!Ma uit la meci si nu-mi vine a crede...Tot speram ca odata cu venirea lui Razvan se va mai schimba ceva,dar nimic!Total sub asteptari!Pai cum sa construiasca o nationala de viitor cand media de varsta e de 28 ani???Sau 27...tot aia...Niste gloabe...Ne meritam soarta...Pacat!
Cu echipa de acum ucidem si dorinta de a mai juca fotbal a copiilor. Si findca venii vorba de copii, la ce cluburi ar putea sa invete fotbal de calitate? La cel cu antrenorul Gigi sau la cel cu antrenorull Borcea? De unde sa invete bietii de ei sa fie sportivi? De la Mutu? De la Tamas? De la Marica? Vai de el fotbal in tara noastra de acum in urmatorii 20 de ani! O sa pierdem cel putin cu 3-0 astazi.
nu e blat...ati uitat cat de prosti suntem...olanda romania 2-0 la europene...unde e dan petrescu sa ne vada....
cred ca era mai bine cu goian-fundas central, ei au media 1, 86 cm, radoi la mijloc. mutum cu exceptia loviturii de la 25 m, si maftei, marica si rat, sub posibilitati,. lipsesc suturile de la distanta, actiuni de atac colective si individuale, viteza in treimea adversarului. dupa pauza vom vedea daca razvan isi dovedeste limitele sau calitatile.nu stim sa atacam.
TREZITIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ODATA, lasati pe altii sa joace daca nu aveti chef de fotbal, de ce nu atacam nu avem nimic de pierdut,chiar daca e sa ajungem in urna a 3, dupa toate meciurile pe care le vom mai avea de sustinut ne vom pune tactica la punct si vom putea aborda altfel meciurile, dar noi Romanii tot cu mentalitatea aia am ramas, sa fie cit mai usor. RUSINE SA VA FIE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.