Alte știri din fotbal
Pe lângă FCSB, Miodrag Belodedici a scos încă o echipă din lupta pentru titlu: „Ele două sunt favorite”
0
Steliano Filip și-a reziliat contractul! Destinația aleasă: „L-am înțeles și îi mulțumim pentru tot”
0
ASEDIU la Istanbul » Biletele destinate românilor pentru barajul cu Turcia s-au vândut în 20 de secunde
0
Două pierderi grele pentru FCSB, înaintea „finalei” pentru play-off: „Sperăm să poată interveni Marijana Kovacevic”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu râvnește la un titular al rivalei Juventus! » Are contractul scadent în vară și este curtat și din MLS
0
Managerul Thomas Frank a luat decizia! Ce se întâmplă cu contracandidatul lui Drăgușin
0
«Formula Chivu» funcționează: „Schimbă atât de mult pentru a câștiga” » Inter este lider la toate statisticile!
0
Adio, play-off! UEFA o amendează pe Real Madrid și-l suspendă pe Rodrygo
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Tu ești normal și cei cu altă orientare sexuala sunt anormali? Conform cărei teorii? Aia religioasă? Sau tocmai te-ai mozolit cu parascheva și ți-a șoptit la ureche?
AUR, partid anti național, care lupta pentru ieșirea României din UE și NATO.
Nu înțeleg de ce mai sunt lăsați pe stadioane cel puțin la meciurile naționalei!
Băi prostea))) ăia care luptă în Ucraina împotriva "invaziei ruse" sunt josnici?? Ucrainenii sunt foarte naționaliști. Israelienii sunt naționaliști, iar tu jignești aceste popoare. Să-ți fie rușine!!!
Daca tot scrieti de acesti oameni, ok, voi vota anul viitor AUR. Pe cine sa votez? PSD-PNL, USR care voia vaccinarea obligatorie a oamenilor? ***, contrara a acestor "legionari" cum ii faceti pe ăstia de la AUR. USR e partidul care nu s-a opus finantarii partidelor din bani publici, USR are cele mai multe postari sponsorizate pe Facebook, e al 4-lea partid dupa psd, pnl, pro-romania care dă bani publici retelelor si televiziunilor, conform Recorder.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va sta în gat AUR. cum mai e cu libertatea editorialista? Ați uitat de ea? Numai scrieri doar ce vreți voi?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E greu de înțeles pentru tine))) eu sunt un om normal și nu mă tem decât de "dictatura minorităților"
Un articol care mai mult bine face partidului Aur decât rău))))) Se vede clar ***, când autorul acestei "compuneri" spune că cei din Uniți sub Tricolor se delimitează de Simion, iar comunicatul acestora începe altfel)))))) PS -decat USR la guvernare...... ))))) am văzut în pandemie ce pot face domnii de la USR))) Ar fi interesant un articol despre banii împrumutați de Romania în perioada guvernării USR:D
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate ca nu fac dar sa stea in lumea lor, pentru majoritate provoaca greata iesirile lor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.