Alte știri din fotbal
Florin Prunea: „El e jucătorul român al anului” » Nu este Andrei Rațiu
0
Uluiți când au auzit salariul pe care îl oferă Gigi Becali: „O sumă de neimaginat”
1
Complimentul suprem! Elvețianul trecut prin Superligă face declarații la superlativ despre România: „A doua mea casă, îmi lipsește țara voastră!”
1
Vedeta din Superliga a ajuns în America: „Un vis devenit realitate”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Premier League » Liverpool i-a găsit înlocuitor lui Alexander Isak și e gata să plătească 20 de milioane de euro
0
Ce nebunie! O echipă a câștigat la loto de Crăciun și visează să îl transfere pe Vinicius
1
I-a găsit echipă lui Andrei Rațiu: „Acolo să meargă”
3
Tragedie în prima zi de Crăciun! Legenda din Premier League, de două ori câștigător al Ligii Campionilor, a murit la 72 de ani
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Fosta soție a legendei din NBA șochează din nou! A apărut la eveniment fără lenjerie intimă și cu un iubit mai tânăr cu 20 de ani
2
Starul din NBA a avut parte de o surpriză de proporții din partea iubitei sale » Cadoul primit l-a făcut să exclame: „E cel mai bun lucru din lume”
0
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Tragedie în Ajunul Crăciunului. Un motociclist de 31 de ani a intrat ...
Adevărul
De la Minerul Vulcan la Bayern Munchen și Marseille! » A antrenat din SUA ...
GSP SPECIAL
Criză pe Valea Prahovei: proprietarii de pensiuni și hoteluri au început să ...
Libertatea
Sleata nomenclaturista isi umfla conturile iar la nivel de copii si juniori cluburile se chinuie sa supravetuiasca si blocheaza copiii cu niste aberatii de te doare mintea. Un junior la o scoala de fotbal este blocat de catre club deoarece vrea sa supravetuiasca si pun diverse clauze in acordurile de transfer iar cei care vor copiii nu sunt de acord cu acele aberatii iar astia isi umfla conturile cu prime si salarii babane iar din cauza la toate aceste prostii parintii sunt obligatii sa plateasca sume aberante pentru ca acesti copii sa se poata dezvolta intr-o academie superioara si cu, conditii mai bune deci sa traiasca acesti mari conducatori alaturi de sleata si de conturile lor babane. Multumim inclusiv politicului pentru deosebita si remarcabila implicare in cresterea sectorului juvenil asta asa ca o ironie. Priviti-l si ascultati-l pe David domnilor de la Agentia de sport, federatii, toti cei din politica, puneti capul in pamant de rusine scuturati-l de 10 ori si puneti-va pe treaba ca ne scufundam in ridicol din punct de vedere sportiv iar voi capii va umflati conturile si nu mai vedeti nimic din ceea ce se intampla in realitatea cotidiana, in viata reala nu la inaltimea functiilor voastre de sefi de federatii, de agentii, ministrii si mai sus si vedeti realitatea si mizeria din fotbalul la nivel de copii si juniori de exemplu. TREZITI-VA!
pe cotizatia *** de la cluburi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Secu și sleahta...pe val !!!!
Moare Prunea de oftica…
Si averile lui Stoichita si Iorgulescu?
Mda, ce sa spun, aia probabil e ceea ce a declarat el in declaratia de avere publica, neoficial averea lui e de cel putin 10 ori mai mare
...afara cu gino burleanu si hategan ...ei sug sangele poporului ...
nimic nelalocul lui
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.