Alte știri din fotbal
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
2
Știri din fotbal internațional
Cu ochii în lacrimi, De Bruyne le-a tăiat-o jurnaliștilor » Urmează retragerea?!: „Lăsați-mă să mă odihnesc”
0
Selecționerul Belgiei acuză arbitrajul lui Michael Oliver: „Am avut penalty în minutul 60”
0
Duelul lunetiștilor mondiali de la miezul nopții! » Erling Haaland sau Harry Kane pentru un loc în careul de ași?
0
Lamine Yamal pune cuțitele pe masă și amenință Franța: „Trebuie să se teamă, putem să-i batem a 3-a oară consecutiv”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Perfect adevarat!Numai ca...Numai ca,la europene vor juca doar "marfa"lui Becali si a lu' "nasu Gica"!Si la europenele-seniorilor-din 2016-cu toate ca in calificari golurile le-a dat Marica s din centrarile lui Torje -in toamna,cu antrenorul Piturca- iar in primavara,Budescu de la Astra- "tata Puiu"nu i-a luat la europene,luind bineinteles, toate rezervele de la clubul lui Becali!Pe ce loc ne-am clasat?Mai conteaza?Becali si-a vandut marfa!Cu profit!Pentru el,bineinteles!
Este tare de tot asta. "C.Manea a petrecut doi ani în Belgia, la Mouscron."Adica s-a distrat doi ani în Belgia la Mouscron :) Sau si-a petrecut vacanta :)
Parca era marea generatie crescuta de Hagi :))))
Oho, daca o sa-l cenzureze presa o sa-si dea seama de greseli si o sa se schimbe in comportamentul lui cu echipa :)))))))
Ce spusa de *** *** la GB. Imi pare rau ca este citat de catre GSP. Exista destui 'frumosi' in fotbalul romanesc, ei trebuie intervievati si asaltati de gazetari. Bravo acestei echipe U21. Baietii formeaza o echipa dezinvolta si dornica de rezultate mari. Doamne ajuta !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din păcate lucrurile vor continua așa, atât timp cât îl veți promova pe shepherd. Exemplu .... chiar în acest articol !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.